Bakiad Başkanı Dikyurt Açıklaması - Son Dakika

Bakiad Başkanı Dikyurt Açıklaması

07.09.2012 13:25
Bakiad Başkanı Dikyurt Açıklaması, System.String[]

Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD) Başkanı Birol Dikyurt, ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini ve terörün amacına asla ulaşamayacağını söyledi.

Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD) Başkanı Birol Dikyurt, ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini ve terörün amacına asla ulaşamayacağını söyledi.

Dikyurt, İl Jandarma Alay Komutanlığına atanan Jandarma Albay Alaattin Karsavuran'ı ziyaretinde yaptığı konuşmada, terörü nefret ve şiddetle kınadıklarını belirtti.

Karsavuran'ı daha mutlu ve güzel bir günde ziyaret etmek istediklerini, ancak Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde terör örgütü PKK tarafından yapılan hain saldırı ve Afyonkarahisar'da askeri mühimmat deposundaki patlamanın bir kez daha yürekleri dağladığını ifade eden Dikyurt, şöyle konuştu:

"Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve metanet diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Şu çok iyi bilinmelidir ki artan terör olayları ülkemizin birlik ve bütünlüğünü asla bozamayacaktır. İnsanlıktan nasibini almayan terör oluşumları amaçlarına asla ulaşamayacaktır. Ülkemizin birlik ve bütünlüğünün bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek, terör amacına asla ulaşamayacaktır. Tam aksine insanımız birbirine daha sıkı kenetlenip bağlanmaktadır."

Karsavuran da şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Bartın'ın huzurlu bir kent olduğunu belirten Karsavuran, bunun daha da artması için teşkilat olarak görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını kaydetti.

Muhabir: Selim Bostancı/Sinan Özmüş

Yayıncı: Nurhan Çorlu - BARTIN

Bakiad Başkanı Dikyurt Açıklaması

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bakiad Başkanı Dikyurt Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Hezimetin faturası ona kesildi: Ermenistan askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes görevden alındı İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Muharrem İnce: Memleket Hareketi'nin kurucularını bir iki gün içinde açıklayacağım Halis Özkahya, Milan-Sparta Prag maçında düdük çalacak Düğünde patlatılan havai fişek dizine saplandı! Genç kadının hayatı kabusu döndü Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti