Bakıcı dehşeti! 3 yaşındaki çocuğu burnunu kanatana kadar dövdü - Son Dakika

Bakıcı dehşeti! 3 yaşındaki çocuğu burnunu kanatana kadar dövdü

15.11.2019 14:42

İzmir'de 3 çocuğun yatılı bakıcılığını yapan bir kadın, evin en küçük çocuğunu burnunu kanatana kadar dövdü. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Çocukların babası ayrıca bakıcının evdeki 7 bin lirayı çaldığını iddia etti.

İzmir'de Çetin B.'nin sağlık problemleri olan 3 çocuğuna yatılı bakıcılık yapan A.E., evin en küçük çocuğunu burnunu kanatana kadar dövdü. O anlar evdeki güvenlik kameralarına yansıdı. Çetin B., bakıcının evdeki cep telefonu ve 7 bin 800 TL'yi çaldığını da öne sürdü.

YATILI BAKICIDAN DAYAK

İzmir Karşıyaka'da çeşitli sağlık problemleri olan 3 çocuğuna tek başına bakan Çetin B., iddiaya göre ülseratif kolit, hafif düzeyde zeka geriliği, görme kaybı ve Behçet hastalığı bulunan 16 yaşındaki büyük oğlu A.M.B. hastanede yatarken bir refakatçinin aracılığıyla A.E. ile tanıştı. Çetin B., hem kalacak yeri olmadığını söyleyen A.E.'ye yardımcı olmak hem de çocuklarına bakması amacıyla A.E. ile yatılı bakıcılık konusunda anlaştı.

Evdeki güvenlik kamerasını incelediği zaman kadının çocuklarına iyi baktığını gören Çetin B., kadına güven duydu ve kamera kayıtlarına bakmayı bir süre bıraktı. Daha sonra evin büyük oğlu A.M.B., babasına A.E.'nin 7 yaşındaki görme problemi olan kardeşi H.B.'nin burnunu kanatıp dişini kırdığını söyledi. Bunun üzerine kamera kayıtlarını izleyen Çetin B. izledikleri karşısında şoke oldu.

CEP TELEFONUNU ÇALDI

Önce H.B.'ye durumu soran baba, "Dişimi kapıya çarptığım için kırdım, burnumu da yarayı yolarken kanattım" cevabını aldı. A.E. de olayın H.B.'nin anlattığı şekilde gerçekleştiğini iddia etti. Baba bu kez hem oğluna hem de A.E.'ye görüntüleri izletti ve A.E.'yi ikaz etti. A.E., o günün gecesi çocuklar salonda uyurken evdeki eşyalarını toplayıp kaçtı. Çetin B., A.E.'nin evdeki cep telefonu ve 7 bin 800 TL'yi de çaldığını öne sürdü.

ÇOCUĞUN BURNU KANADI

Kamera kayıtlarında, yer sofrasında kahvaltı yapan evin büyük oğlu A.M.B. ve H.B. kavga ediyor. H.B. bunun üzerine sofradan kalkıp odaya geçiyor. O sırada telefonla konuşan A.E., H.B.'yi kolundan sert bir şekilde tutarak kahvaltı sofrasına geri oturtuyor. Sofrada H.B. ile tartışan A.E., bir kez daha çocuğu kolundan tutarak sarsıyor, yüzüne vuruyor. A.E., H.B.'nin burnunun kanaması üzerine yine telefonla konuşarak küçük çocuğu tuvalete götürüyor.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Kadın hakkında suç duyurusunda bulunan Çetin B., "Ben çocuklarıma hem annelik hem de babalık yapıyorum. Çocuklarıma bakması için onunla anlaştım. Yaklaşık bir sene bizimle kaldı. Evi kameralarla donattım ama ona güven duyunca kamera kayıtlarına bakmayı bir süre bırakmıştım. Darp görüntüleri sonrası telefon ışığı ile eşyalarını toplayıp kaçmış. O sırada da telefonda birileriyle mesajlaşmış. Kadın hakkında suç duyurusunda bulundum. Şahsın bir an önce yakalanmasını istiyorum" dedi.

Bakıcı dehşeti! 3 yaşındaki çocuğu burnunu kanatana kadar dövdü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bakıcı dehşeti! 3 yaşındaki çocuğu burnunu kanatana kadar dövdü - Son Dakika

YORUMLAR (15)
  • a.drn: BENCE HER AİLE HER EVE GÜVENLİK KAMERASI TAKTIRMASI GEREKLİ,BAZI BAKICILAR HEM HIRSIZ HEMDE BÖYLE ÇOCUKLARA EZİYET EDİYORLAR NAMUSSUZLAR.... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Xxx: Anneler babalarr lütfen her insana cocuk bırakmayınnn referans diye bişey var üç kuruş az ödeyecegiz diye böyle pisliklere cocuk bırakıyosunuz ya parandan ya işinden fedakarlık yapacaksın cocuklarını güzel buyutmek için. Ayrıca onune gelen nasıl bakıcı olabiliyor anlamıyorummm Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • İsa duru: Bu kadını aşırı derecede dövecek sin ki tüm bakicilar ayağını denk alsın,assalik insanlar çoğu, sapık Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Atama kararları Resmi Gazete'de Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi