Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı - Son Dakika

Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı

23.02.2021 19:14

- Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı Bakırköy Menekşe Kavşağında köprünün altına sıkışan tır kendi imkanlarıyla kurtularak yoluna devam ederken, yol üzerinde yoğunluk oluştu.

- Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı

İSTANBUL - Bakırköy Menekşe Kavşağında köprünün altına sıkışan tır kendi imkanlarıyla kurtularak yoluna devam ederken, yol üzerinde yoğunluk oluştu.

Olay, saat 16.30 sıralarında Bakırköy Menekşe Kavşağında yaşandı. Bir tır sığamayacağı yükseklikte olan bir köprünün altından geçmeye çalıştı. Tır çekicisinin üst tarafı köprünün tavanına sıkışınca geçemeyeceğini anlayan sürücü, aracı kendi kendine sıkıştığı yerden çıkardı. Bu sırada yol üzerinde yoğunluk yaşandı. Tırın geri geri çıkarak yolu boşaltmasından sonra trafik akışı da normale döndü. Tır sürücüsünün köprü altından sığamayacağı halde oradan geçmeye çalışması vatandaşların tepkisini çekti.

(FT-VK- MB-

Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı
Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı
Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Bakırköy'de bir tır köprünün altına sıkıştı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tarım ve Orman Bakanı'ndan "Gıda fiyatları ne zaman düşer?" sorusuna yanıt Son Dakika! Erdoğan'dan "Normalleşme hangi illerden başlayacak?" sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz Sivas'ta son 7 günde korona vakası görülmeyen Suşehri ilçesinde tüm okullarda yüz yüze eğitim başlıyor Adını bilim insanları koydu! "Şeytan" isimli korona mutasyonu ABD'ye korku salıyor Zamalek: 4 milyon dolardan fazla veren olursa, Galatasaray bu bedeli aşarak ancak bonservisi alabilir Yatak odasında bastığı karısı ve yasak aşkı balkondan atlayıp can vermişti! Suçlanan koca, beraat etti Yangında küle dönen evine haciz gelen Çılgın Sedat'a Demet Akalın'dan büyük destek Dolar fırlayınca Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut Merkez Bankası Başkanı'na yüklendi: Umarım anlamıştır