Son Dakika Haberleri: Bakkalınıza Sahip Çıkın!

Bakkalınıza Sahip Çıkın!

8 gün önce

Manisa’nın Salihli ilçesindeki Bakkallar Esnaf Odası, vatandaşların alışverişini zor günler geçiren mahalle bakkalından yapmalarını sağlamak amacıyla proje başlattı.

Bakkalınıza Sahip Çıkın!, System.String[]
 Manisa'nın Salihli ilçesindeki Bakkallar Esnaf Odası, vatandaşların alışverişini zor günler geçiren mahalle bakkalından yapmalarını sağlamak amacıyla proje başlattı. Proje kapsamında bakkaldan 20 lira ve üzeri alışveriş yapanlar indirimli pizza yiyebilecek.

 İsmail Ünlü Başkanlığı'ndaki Salihli Bakkallar Esnaf Odası, "Bakkalınıza Sahip Çıkın" adı altına bir proje çalışması başlattı. 15 Nisan'a kadar devam edecek çalışma kapsamında bakkaldan 20 lira ve üzeri alışveriş yapan vatandaşlar Salihli'de hizmet veren Panino Pizza'dan 20 lira olan ortaboy karışık pizzayı indirimli bir şekilde 8.90 liradan alabilecek.

Bakkal esnafının AVM ve süpermarketlerin altında ezildiğini ifade eden Salihli Bakkallar Esnaf Odası Başkanı İsmail Ünlü, mahalle bakkallarına sahip çıkılması amacıyla bu çalışmayı başlattıklarına vurgu yaptı. Ünlü, "Yaptığımız anlaşma ile mahalle bakkalından alışveriş yapan vatandaşlarımız, indirimli pizza yiyebilecek. İnşallah bu çalışmamız Salihli'ye örnek olur ve halkımız yerel esnafından alışveriş yapmaya devam eder" dedi.

Salihli Bakkallar Esnaf Odası'nın mahalle bakkallarına sahip çıkılması için başlatmış olduğu çalışmaya katkı vermekten mutluluk duyduklarını ifade eden Panino Pizza sahibi Kadir Erten ise "Umarım bu çalışmayla vatandaşlarımız bakkaldan alışveriş yapıp, onlara azda olsa katkı sağlar" dedi. - MANİSAKontrolünü Kaybeden Otomobil Yol Kenarındaki Tıra Çarptı: 3 ölü 2 yaralı Motorine 13 Kuruş Zam Geldi

Türkiye'den Konut Alan Yabancılar, Deniz Kıyılarını Tercih Ediyor EKPSS ile 500 Engelli Öğretmen Atanacak