Son Dakika Haberleri: Baksı Müzesi Şair Zihni Sanat Alanı Kültürel Faaliyetleri Başlıyor

Baksı Müzesi Şair Zihni Sanat Alanı Kültürel Faaliyetleri Başlıyor

2 yıl önce

Baksı Müzesi Kurucusu Prof. Dr. Hüsamettin Koçan, Vali Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti.

Baksı Müzesi Şair Zihni Sanat Alanı Kültürel Faaliyetleri Başlıyor, System.String[]

Baksı Müzesi Kurucusu Prof. Dr. Hüsamettin Koçan, Vali Ali Hamza Pehlivan'ı ziyaret etti.


Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bayburt programı kapsamında ziyaret ettiği Baksı Müzesi ile Baksı Kültür Sanat Vakfı öncülüğünde Ağustos - Eylül aylarında Şair Zihni Sanat Alanı Kültürel Faaliyetler başlığı altında gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikler hakkında bilgi alışverişi ve değerlendirmelerde bulunuldu.


Vali Pehlivan, ziyaretin ardından Prof. Dr. Hüsamettin Koçan'a teşekkür ederek etkinliklere gereken desteği sunacaklarını belirtti.


Düzenlediği sergi ve etkinliklerle insanları sanatla buluşturan Baksı Müzesi etkinliklerine bu yıl da 28 Ağustos'da Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, İsmail Hakkı Demircioğlu, 14 Eylül'de Erdal Erzincan konseri ve 25 Eylül'de Öğrenci Sanat Şenlikleriyle devam ediyor. - BAYBURT

Haber Yayın Tarihi: 19.08.2018 08:56 Kaynak: İHAZiraat Türkiye Kupası'nda Kırklarelispor Gaziantep FK'yı 2-1 mağlup etti
Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?