Bakü'de Mustafa Dönmez'in Oğluna Çarpan Sürücü Tutuklandı - Son Dakika

Bakü'de Mustafa Dönmez'in Oğluna Çarpan Sürücü Tutuklandı

07.09.2012 15:50
Bakü'de Mustafa Dönmez'in Oğluna Çarpan Sürücü Tutuklandı, System.String[]

Ergenekon davasının tutuklu sanığı Mustafa Dönmez'in oğlu Alp Kağan Dönmez'e Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de çarparak ölümüne sebep olan Hafiz Veliyev isimli sürücü tutuklandı.

Ergenekon davasının tutuklu sanığı Mustafa Dönmez'in oğlu Alp Kağan Dönmez'e Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de çarparak ölümüne sebep olan Hafiz Veliyev isimli sürücü tutuklandı.

Konuyla ilgili Cihan Haber Ajansı(Cihan)'na açıklamalarda bulunan kazayı soruşturmakla görevli polis şefi Amil Mahmudov, ilk belirlemelere göre kazada bir kasıt olmadığını dile getirdi. Mahmudov, zanlının Bakü Merkez Polis İdaresi ve Binegadi bölge polis müdürlüğünün ortaklaşa yürüttükleri çalışmalarla yakalandığını ifade etti. Azeri yetkili, olayın çözümü ve zanlının yakalanmasında kaza yerini gören mobese görüntülerinden istifade ettiklerini sözlerine ekledi.

Türkiye'de bazı medya kuruluşlarında çıkan ve kazanın cinayet şeklinde ifade edilmesi konusuna da açıklık getiren Mahmudov "Çok rahatlıkla ifade edebilirim ki aynı kaza aynı yerde başka birisinin de başına gelebilirdi. Kasıt olduğunu sanmıyorum ama yinede araştırmalarımız devam ediyor"dedi.

Hatırlanacağı gibi Alp Kağan Dönmez 31 Ağustos'u 1 Eylül'e bağlayan gece Bakü'deki Azadlık Caddesi ile Cafer Handan Sokağının kesiştiği kavşak yakınında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Ölüm haberi Ergenekon davası tutuklu sanığı Mustafa Dönmez'den üç gün avukatları tarafından gizlenmiş ve duruşma salonunda kendisine haber verilmişti.

Bakü'de Mustafa Dönmez'in Oğluna Çarpan Sürücü Tutuklandı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Bakü'de Mustafa Dönmez'in Oğluna Çarpan Sürücü Tutuklandı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Danla Bilic'ten gündemi sarsacak sözler: Enes Batur yıllardır bana aşık Ateşkesi 4 dakikada bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan akılalmaz sözler: Anlaşmaya sıkı sıkıya bağlıyız Denizi olmayan Diyarbakır'da tekne alt geçitte mahsur kaldı Yardım çığlığına kayıtsız kalmadılar! Kocasının eve kilitlediği kadını polis kurtardı Hurdacı buldu, incelemeye alındı: Ayasofya'nın 2 bin yıllık çanı olduğu değerlendiriliyor İETT otobüsünde yandaki kadına bakıp mastürbasyon yapan sapık kamerada Dünyada en çok aranan teröristler listesindeydi! El Kaide'nin üst düzey isimlerinden Abu Muhsin al-Masri öldürüldü