Bal-Göç'ün Yeni Yönetimi, Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Bal-Göç'ün Yeni Yönetimi, Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın'ı Ziyaret Etti

12.01.2012 20:54
Bal-Göç'ün Yeni Yönetimi, Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın'ı Ziyaret Etti, System.String[]

BURSA - Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özkan ve yeni yönetimi, AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın'la bir araya geldi.

Özkan, kentin sorunları çözümü konusunda AK Parti İl yönetimine destek vermeyi sürdüreceklerini duyurdu. İl Başkanı Sedat Yalçın ise hemşehri derneklerinin, halkın Bursa'nın kentsel yapısına uyum sağlaması açısından önemli görevler üstlenmesi gerektiğini söyledi.

Bal-Göç Başkanlığına yeni seçilen Doç. Dr. Yüksel Özkan ve yönetimi AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın'ı ziyaret etti. Samimi bir havada geçen ziyarette konuşan Özkan, önümüzdeki süreçte Bursalılık bilinciyle hareket ederek, Bal- Göç'ün bakış açısıyla kentin sorunlarını İl Başkanı Sedat Yalçın'a iletip çözüm bulunmasına destek sağlayacaklarını söyledi.

Yalçın'dan Destek İstedi…

Özkan, Bal- Göç yönetiminde Balkan mozaiği oluşturduklarını dile getirerek, "Derneğin misyonu değişmeyecek, faaliyetlerimizin çoğu Balkanlar'a yönelik olacak. AK Parti'nin önderliğinde Balkanlar'a istihdam yaratma anlamında İl Başkanlığınızın kapınızı çalacağız. Balkanlar'da yaşayanlar bizim kardeşimiz, soydaşımız… Onlara da sahip çıkma anlamında da çalışacağız. Bu konularda bizlere destek vereceğinizden hiç kuşkumuz yok" dedi.

Hemşehri Derneklerin Görevi…

Bursa'nın göç alan bir şehir olduğunu hatırlatan AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın da, Bursa'daki hemşeri derneklerinin halkı kente adapte etmesi gerektiğini, bunun da kentin gelişiminde büyük katkısı olacağını vurguladı.

Kongre Süreci Ve İstikrar…

AK Parti'nin ilçe kongreleri bitirmek üzere olduğunu anımsatan Yalçın, "İl kongremiz de nisan ayı gibi olacak. Türkiye bir yola girdi. Türkiye'de bir istikrar var ve bu istikrar bozulmasın isteniyor. Ekonomimiz 4 kat büyüdü ve bu süreçte halk hak ettiği şeyleri alıyor. Gelir dağılımında da bir düzelme başladı. Daha da iyi olacak" dedi.

'İsim Önerin, Çalışalım…'

Sedat Yalçın, İl kongresinden sonra göreve devam etmeleri durumunda çok farklı dallarda uzman olan, Bursa'yı çok iyi bilen isimlerle çalışacaklarını da duyurdu. Yalçın, Bal-Göç'ten de bu süreçte katkı beklediklerini ifade ederek, yeni yönetiminde Bal- Göç üyesi isimlerin de olacağı sinyalini verdi.

Bal-Göç'ün Yeni Yönetimi, Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın'ı Ziyaret Etti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bal-Göç'ün Yeni Yönetimi, Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı TOGG'dan yerli otomobilin fabrikasının inşaatıyla ilgili paylaşım: Çalışmalar hızla devam ediyor Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi