Bal-Göç'ün Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret - Son Dakika

Bal-Göç'ün Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret

12.01.2012 17:16
Bal-Göç'ün Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret, System.String[]

Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin (Bal- Göç) yeni yönetimi AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın'la bir araya geldi.

Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin (Bal- Göç) yeni yönetimi AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın'la bir araya geldi.

Genel başkanlığa yeni seçilen Doç. Dr. Yüksel Özkan ve ekibi, Yalçın'ı ziyaret etti. Samimi bir havada geçen ziyarette konuşan Özkan, önümüzdeki süreçte Bursalılık bilinciyle hareket ederek, Bal- Göç'ün bakış açısıyla şehrin sorunlarını İl Başkanı Sedat Yalçın'a iletip çözüm bulunmasına destek sağlayacaklarını söyledi.

Özkan,

Bal- Göç yönetiminde Balkan mozaiği oluşturduklarını dile getirerek, "Derneğin misyonu değişmeyecek, faaliyetlerimizin çoğu Balkanlar'a yönelik olacak. AK Parti'nin önderliğinde Balkanlar'a istihdam oluşturma anlamında il başkanlığınızın kapınızı çalacağız. Balkanlar'da yaşayanlar bizim kardeşimiz, soydaşımız… Onlara da sahip çıkmaya çalışacağız. Bu konularda bizlere destek vereceğinizden hiç kuşkumuz yok"

dedi.

Bursa'nın göç alan bir şehir olduğunu hatırlatan AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın da, Bursa'daki hemşeri derneklerinin halkı şehre adapte etmesi gerektiğini, bunun Bursa'nın gelişimmesine büyük katkısı olacağını vurguladı.

AK Parti'nin ilçe kongreleri bitirmek üzere olduğunu söyleyen Yalçın, "İl kongremiz de nisan ayı gibi olacak. Türkiye bir yola girdi. Türkiye'de bir istikrar var, bu istikrar bozulmasın isteniyor. Ekonomimiz 4 kat büyüdü ve bu süreçte halk hak ettiği şeyleri alıyor. Gelir dağılımında da bir düzelme başladı. Daha da iyi olacak" dedi.

Yalçın, il kongresinden sonra göreve devam etmeleri durumunda çok farklı dallarda uzman olan, Bursa'yı çok iyi bilen isimlerle çalışacaklarını duyurdu. Yalçın, Bal-Göç'ten de bu süreçte katkı beklediklerini ifade ederek, yeni yönetiminde Bal- Göç üyesi isimlerin de olacağı sinyalini verdi. - BURSA

Bal-Göç'ün Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret
Bal-Göç'ün Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret
Bal-Göç'ün Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bal-Göç'ün Yeni Yönetiminden AK Parti'ye Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var