Balçova'da Okullararası Bilgi Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi - Son Dakika

Balçova'da Okullararası Bilgi Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi

12.01.2012 15:00
Balçova'da Okullararası Bilgi Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi, System.String[]

Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullararası bilgi yarışmasında birinci olan okulların yarışmacı öğrencilerine ödül olarak çeyrek altın verildi.

Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullararası bilgi yarışmasında birinci olan okulların yarışmacı öğrencilerine ödül olarak çeyrek altın verildi.

İlçedeki yedi ilköğretim okulu ile beş lisenin yarıştığı bilgi yarışmasına okullar 3'er kişilik öğrenci ekibiyle okullarını temsil ettiler.

Balçova Başöğretmen Atatürk İlköğretim Okulu'nda yapılan bilgi yarışmasında ilköğretim okulları arasında birinciliği Başöğretmen Atatürk İlköğretim Okulu alırken, ikinciliği Asil Nadir İlköğretim Okulu, üçüncülüğü 80. Yıl Orhangazi İlköğretim Okulu aldı.

Liseler arasında ise kura çekimi ile Balçova Anadolu Lisesi birinciliği kazanırken, Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi ikinciliği, Sacide Ayaz Lisesi üçüncülüğü elde etti.

Yarışma sonucunda birincilik elde eden 6 öğrenciye 1'er çeyrek altın verildi.

Balçova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ferda Sarıyer, bilgi yarışmasının son derece çekişmeli geçtiğini, okullar arasında sıralamanın birer puan farkıyla oluştuğunu, bunun da okullar arasında eğitim-öğretim açısından farklılık olmadığını gösterdiğini belirtti.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Balçova'da Okullararası Bilgi Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım 16 yaşındaki çocuğun yerde bulduğu cisim elinde patladı, parmakları parçalandı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu