Son Dakika Haberleri: Balık Fiyatları Pahalı Ama İlgi Yüksek

Balık Fiyatları Pahalı Ama İlgi Yüksek

4 ay önce

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde fiyatların yüksek olmasına rağmen balıklara ilgi yüksek.Kış aylarının gelmesi ve balık sezonu açılmasına rağmen ülke genelinde fiyatlarda beklenen düşüş bir türlü yaşanmadı.

Balık Fiyatları Pahalı Ama İlgi Yüksek, System.String[]
 Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde fiyatların yüksek olmasına rağmen balıklara ilgi yüksek.

Kış aylarının gelmesi ve balık sezonu açılmasına rağmen ülke genelinde fiyatlarda beklenen düşüş bir türlü yaşanmadı. Sofraların en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan balıkta fiyatların yüksek gitmesini Bayramiç'te satış yapan balıkçılar denizden yeterli oranda balık çıkmamasına bağlıyor. Fiyatların yüksekliğine rağmen Bayramiç halkı balıktan vazgeçmiyor.

Vatandaşların balığı sevdiğini ancak yüksek fiyatlar nedeniyle daha az miktarda aldığını belirten balıkçılar, fiyatlar düştüğü taktirde halkın daha çeşitli ve bol balık yiyecek olmasının kendilerini de mutlu edeceğini dile getirdiler. Bayramiç'te sardalyenin kilosu 10 TL, hamsinin kilosu 10 TL, kupanın kilosu 10 TL, istavritin kilosu 10 TL, çupranın kilosu 30 TL ve palamutun tanesi 8TL'den alıcı buluyor. - ÇANAKKALENuh'un Gemisi'nin Ağrı Doğubeyazıt'ta Olduğu Yeraltı Radar Görüntüleriyle Kanıtlandı Ağaca Asılı Bulunan İnşaat İşçisinin Cebinden Borç Ödeme İhtarnamesi Çıktı

Radar Denetimlerinde Yeni Dönem! "Dikkat, Radar Aracı" Yazılı Otomobiller Tanıtıldı