Balıkçı Barınağına Baskın - Son Dakika

Balıkçı Barınağına Baskın

26.11.2012 13:02
Balıkçı Barınağına Baskın, System.String[]

ekipleri, Akçakoca balıkçı barınağına polis eşliğinde baskın düzenlendi.

Tarım Bakanlığına bağlı Su Ürünleri Genel Müdürlüğü

ekipleri, Akçakoca balıkçı barınağına polis eşliğinde baskın düzenlendi. Baskında, çok sayıda misine ağına el konularak imha edildi.

Su ürünleri Genel Müdürlüğü ekibi, Akçakoca balıkçı barınağına düzenlediği baskında, barınak içerisinde bulunan balıkçılar tarafından Hayalet Ağ olarak tabir edilen ve Bakanlık tarafından 1.5 sene önce çıkarılan genelgeyle yasaklanan misine ağlarına el konuldu.

Baskın sırasında bazı balıkçılar itiraz ederek isyanlarını dile getirdi. Ancak Su Ürünleri Kooperatif Başkanı ve yöneticilerin araya girmesiyle kargaşa önlendi. Polis ekipleri güvenliği sağlarken, kamyonetlere konulan misine ağları imha edilmek üzere kaldırıldı.

Akçakoca Su ürünleri Kooperatif Başkanı Mustafa Karakaş yaptığı açıklamada, uygulamanın son derece memnuniyet verici olduğuna dikkat çekerek, "Haklı olarak yetkililer tarafından kontrol yapılıyor. Misine ağı yasaklanmıştı bunu ortadan kaldırmak gerekiyor. İtiraz eden arkadaşlar ağlarda bulunan mantar ve kurşunlarını almak için mücadele ediyor. Cezaların yetersiz olduğunu düşünüyoruz. Ceza yeterli olsaydı bu ağlar yapılmazdı. Misine ağları halk dilinde hayalet ağ olarak bilinir. Bu ağlar suya batmaz ve balıkların yakalanması ve hatta çürümesine neden oluyor. İp ağlar ise kopar ve dibe çöker bu nedenle misine ağlar yasaklanmıştır."

Yetkililer tarafından misine ağları olan balıkçılara 850 TL ceza uygulanacağı öğrenildi. - DÜZCE

Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın
Balıkçı Barınağına Baskın

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Balıkçı Barınağına Baskın - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı