Son Dakika Haberleri: Balıkesir Av Yasağı ile Birlikte Tekneler Bakıma Alındı, Ağlar Örülmeye Başlandı

Balıkesir Av Yasağı ile Birlikte Tekneler Bakıma Alındı, Ağlar Örülmeye Başlandı

5 gün önce

Av yasağı ile birlikte tekneler bakıma alındı, ağlar örülmeye başlandıBalıkesir'in Bandırma ilçesindeki balıkçılar, 15 Nisan'da başlayan av yasağı ile teknelerini karaya çekerek bakım ve onarım işlerine başladı.

Av yasağı ile birlikte tekneler bakıma alındı, ağlar örülmeye başlandı

Balıkesir'in Bandırma ilçesindeki balıkçılar, 15 Nisan'da başlayan av yasağı ile teknelerini karaya çekerek bakım ve onarım işlerine başladı.

Bandırma'da balıkçılar, 15 Nisan tarihi itibariyle başlayan av yasağıyla teknelerini karaya çekerek bakım ve onarım çalışmalarına geçti. Balıkçılar, yıpranmış ağ ve oltalarını yeniden örmeye başlarken yeni sezon için 1 Eylül'ü bekleyecek. Balıkçılar, sezonun bekledikleri gibi geçmediğini, ümitlerinin ise gelecek sezonda olduğunu ifade etti.

GÖRÜNTÜ BİLGİSİ

-----------

-Ağların tamir edilmesi

-Teknelerden görüntüler

-Balıkçılardan görüntüler

Dosya Adı 1704bandırmatekne

Süre 0.43 Boyut 80 MB

Haber-Kamera Ümit BABACANBANDIRMA-DHA

(Tür: Yurt)
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 06:20 Kaynak: DHASimge Fıstıkoğlu'nun 23 Nisan Yayınındaki Zor Anları: Alman Olmak İstiyorum 23 Nisan'ı Kağıt Toplama Arabasının Üzerinde İzleyen Suriyeli Çocuk Duygulandırdı Sri Lanka Hükümeti: Saldırılar Yeni Zelanda'ya Cevap Olarak Yapıldı Bitcoin Fiyatı Son 5 Ayın Zirvesine Çıktı