Son Dakika Haberleri: Balıkesir'de Fetö Operasyonu: 2 Gözaltı

Balıkesir'de Fetö Operasyonu: 2 Gözaltı

5 gün önce

Bigadiç Cumhuriyet Başsavcılığı ve Denizli Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturmaları kapsamında aranan 2 FETÖ şüphelisi Balıkesir’de gözaltına alındı.

Balıkesir'de Fetö Operasyonu: 2 Gözaltı, System.String[]
Bigadiç Cumhuriyet Başsavcılığı ve Denizli Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturmaları kapsamında aranan 2 FETÖ şüphelisi Balıkesir'de gözaltına alındı.

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında aranan ve Balıkesir'de ikamet ettiği tespit edilen eski Astsubay E.D. arama kararına istinaden yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan FETÖ şüphelisi Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerine teslim edildi.

Bigadiç Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne ait mahrem evlerde kalıp askeri okullar için hazırlandıkları ifadeler ile tespit edilen ve şu an Sakarya'da astsubay çavuş olarak görev yaptığı tespit edilen S.S. Bigadiç ilçesinde gözaltına alındı. Şüpheli S.S. işlemlerinin tamamlanmasının ardından Cumhuriyet Savcılığına sevk edilecek. - BALIKESİR

YORUMLAR


Altın Yeni Haftaya Düşüşle Başladı Korkutan Yangında Evde Yaşayan Kadın Bulunamayınca Yakınları Fenalık Geçirdi

Ankara'da Taş Yünü Fabrikasında Patlama Meydana Geldi: 1 Yaralı Tekirdağ'da 15 Temmuz Şehitleri İçin Sela Okuyan İmam Darp Edildi