Son Dakika Haberleri: Balıkesir'de AK Parti ve CHP'nin Mitingleri Çakıştı

Balıkesir'de AK Parti ve CHP'nin Mitingleri Çakıştı

4 yıl önce

Balıkesir'de AK Parti ve CHP'nin miting tarihleri çakıştı. 2 parti de Balıkesir'de 28 Şubat Cumartesi günü miting yapmak istedi.

Balıkesir'de AK Parti ve CHP'nin Mitingleri Çakıştı, System.String[]

Balıkesir'de  AK Parti ve  CHP'nin miting tarihleri çakıştı. 2 parti de  Balıkesir'de  28 Şubat Cumartesi günü miting yapmak istedi. Ancak Valilik kentte tek miting alanı olması nedeniyle daha önce başvuruda bulunan  AK Parti'ye izin verdi.  CHP'nin miting tarihinin daha sonra belirleneceği açıklandı.

CHP  Balıkesir İl Başkanı Muzaffer Mavuk, "Valiliğe başvurup  28 Şubat Cumartesi günü miting yapmak istediğimizi ilettik. Ancak Valilik kentte tek miting alanı olduğunu ve  AK Parti'nin daha önce gerekli izinleri aldığnı belirterek bize bir başka miting alanı veremeyeceğini bildirdi. Biz de durumu genel merkezimize bildirdik. Miting tarihini daha sonra belirlenecek bir tarihte yapacağız" dedi.

BAHÇELİ 1 MART'TA BALIKESİR'DE

MHP Lideri  Devlet Bahçeli'nin 1 Mart Cumartesi günü  Balıkesir'de olacağı bildirildi. Bahçeli'nin  Balıkesir'in yanı sıra  Susurluk,  İvrindi, Edremit,  Burhaniye ve  Ayvalık'ta çeşitli etkinliklere katılacağı bbelirtildi.

Sevgilisini Bıçakladıktan Sonra 'Çok Zeki' Diye Serbest Bırakılan Kızın, Çıplak Fotoğrafları Çıktı 500 Milyar Dolarlık Mermer Rezervi İçin Yatırımcılar Sıraya Girdi
Duterte, Filipinler'in Güneyinde Sıkıyönetim İlan Etti

1