Balıkesir'e Bir Yılda Dördüncü Milli Eğitim Müdürü Geldi - Son Dakika

Balıkesir'e Bir Yılda Dördüncü Milli Eğitim Müdürü Geldi

13.01.2012 10:36
Balıkesir'e Bir Yılda Dördüncü Milli Eğitim Müdürü Geldi, System.String[]

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde, son bir yıl içinde üç değişiklik oldu.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde, son bir yıl içinde üç değişiklik oldu. Abdürrahim Köksal, İlhan Aslan ve son kararnameyle görevden alınan Zeki Çabuk'un yerine, dördüncü müdür olarak Bursa Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın atandı.

Eski İl Milli Eğitim Müdürü Köksal, 2011 Mart ayında bakanlık müşavirliğine alınınca yerine, İş-Kur Balıkesir İl Müdürü İlhan Aslan vekaleten tayin edildi. 15 Ağustos 2011'de İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'ne atanan Aslan'dan boşalan yere, yatırımlardan sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zeki Çabuk vekaleten getirildi. O da kısa bir süre sonra Milli Eğitim Bakanlığı'nın son genelgesiyle görevden alınarak yerine, daha önce Sındırgı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan, Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın atandı.

Balıkesir'e Bir Yılda Dördüncü Milli Eğitim Müdürü Geldi
Balıkesir'e Bir Yılda Dördüncü Milli Eğitim Müdürü Geldi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Balıkesir'e Bir Yılda Dördüncü Milli Eğitim Müdürü Geldi - Son Dakika


Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! Depremden 16 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkartıldı Vefalı İzmirliler evlerini ve otellerini depremzedelere açtı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi