23. Suçıktı Şiir Akşamları bugün başlıyor - Son Dakika

23. Suçıktı Şiir Akşamları bugün başlıyor

23.09.2022 10:26
23. Suçıktı Şiir Akşamları bugün başlıyor

Balıkesir'in Dursunbey ilçesine bağlı Suçıktı'da gerçekleştirilen "23. Suçıktı Şiir Akşamları"na yerli ve yabancı 19 şair katılacak.

Balıkesir'in Dursunbey ilçesine bağlı Suçıktı'da gerçekleştirilen "23. Suçıktı Şiir Akşamları"na yerli ve yabancı 19 şair katılacak.

"Balıkesir Şiir Meclisi", "Bal Şiir Meclisi", "Suçıktı Şiir Akşamı" başlıklı değerlendirme toplantısı ve "Çocuk ve Şiir" paneli gibi etkinliklerin gerçekleştirileceği etkinlik 3 gün devam edecek.

Şair Cahit Koytak'ın onur konuğu olacağı etkinlikte, A. Ali Ural, Ahmet Murat Özel, Ali Sali, Ayşe Sevim, Aziz Şakir, Esra Elönü, Esra Matyan, İnci Okumuş, İntiqam Yaşar, Mehmet Atilla Maraş, Mehmet Özer Kazancı, Metin Celal, Metin Önal Mengüşoğlu, Mürsel Sönmez, Serap Kadıoğlu, Shabbir Banoobhai, Todur Zanet ve Tuba Kaplan gibi isimler yer alacak.

YORUMLAR
500
Ayvalık açıklarında 72 düzensiz göçmen kurtarıldı Ayvalık açıklarında 72 düzensiz göçmen kurtarıldı Balıkesir'de silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı Balıkesir'de silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Akgün, Balıkesir'de son yolculuğuna uğurlandı Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Akgün, Balıkesir'de son yolculuğuna uğurlandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 23. Suçıktı Şiir Akşamları bugün başlıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement