"Balıkesir Motosiklet Festivali" - Son Dakika

"Balıkesir Motosiklet Festivali"

04.08.2019 13:51

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübünce bu yıl 9'uncusu düzenlenecek olan "Balıkesir Motosiklet Festivali" çeşitli etkinliklerle sürüyor.

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübünce bu yıl 9'uncusu düzenlenecek olan "Balıkesir Motosiklet Festivali" çeşitli etkinliklerle sürüyor.

Cunda Adası'nda yapılan ve Türkiye'nin her yerinden motosiklet tutkunlarının geldiği festivalde, çadır kamplar yapılarak ödüllü yarışmalar düzenleniyor.

Festival kapsamında, Doğukan Manço ve Fatma Turgut konser verdi, konseri izlemeye gelen yerli ve yabancı misafirler doyasıya eğlendi.

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü Başkanı Özgür Candan, festivale Türkiye'nin yanı sıra yurt dışından da katılımların olduğunu söyledi.

Rusya, Almanya ve Yunanistan'dan da konukların olduğunu belirten Candan, "Bu sene çok ciddi kalabalık oldu, her yer çadır. Her yer motosiklet tutkunu dostlarımızla dolu. Çok güzel ve heyecanlı yarışmalarımız da oluyor. Bir arada olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Balıkesir Motosiklet Festivali' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ortaya çıkan fotoğraf sonrası Aykut Kocaman'ın Çukur'da rol alacağı iddia edildi Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Türkiye'yi dünyaya tanıtacak 19 şefin isimleri belli oldu Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı