Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: "Puanı hak etmedik" - Son Dakika

Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: "Puanı hak etmedik"

18.10.2020 21:37

- Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: "Puanı hak etmedik" Bursaspor'a 3-1 kaybeden Balıkesirspor'da Teknik Direktör Mesut Dilsöz, maçın ardından yaptığı açıklamada "Mağlubiyeti hak ettiğimiz bir maçtı" dedi.

- Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: "Puanı hak etmedik"

BURSA - Bursaspor'a 3-1 kaybeden Balıkesirspor'da Teknik Direktör Mesut Dilsöz, maçın ardından yaptığı açıklamada "Mağlubiyeti hak ettiğimiz bir maçtı" dedi.

Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi: "Mağlubiyeti hak ettik. Çok kötü oynadık. Daha doğrusu oynamadık. Sadece koştuk. Oynamazsan, top sende kalmazsa maçtan puanla ayrılma şansın olmuyor. Devre arasında oyuncularımıza 'oynamanız gerekiyor' dedim. Ama tuhaf şekilde top bizde kalmadı ve oynayamadık. Rakibin oyununa karşılık veremedik. Mağlubiyeti hak ettiğimiz bir maçtı. Berabere kalsaydık hak etmeden berabere kalmış olurduk. Çarşamba yeniden maçımız var. Ama sorunumuz arkadaşlarımızın beyinlerinde. Onlarla bu durumu konuşacağız. Biz antrenmanlarda oynayabiliyorsa bu maçlarda da oynayabiliriz."

Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: Puanı hak etmedik
Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: Puanı hak etmedik
Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: Puanı hak etmedik
Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: Puanı hak etmedik

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz: 'Puanı hak etmedik' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı