Son Dakika Haberleri: Baloncunun Satış Hayali "Suya Düştü"

Baloncunun Satış Hayali "Suya Düştü"

10 ay önce

Edirne'de uçan balon satan Fehim Alırat, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı balonları hava muhalefeti nedeniyle umduğu oranda satamamanın üzüntüsünü yaşıyor.

Baloncunun Satış Hayali
Edirne'de uçan balon satan Fehim Alırat, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı balonları hava muhalefeti nedeniyle umduğu oranda satamamanın üzüntüsünü yaşıyor.

Yaklaşık 15 yıldır evinde helyum gazıyla hazırladığı balonları satan Alırat, Sevgililer Günü için çok sayıda kalp şeklinde kırmızı balonu satmak için dışarı çıktı.

Çarşıya gittiği sırada bastıran sağanak nedeniyle Karağaç Mahallesi'ne giden yolda bir tren köprüsünün altına sığınan Alırat, burada umutla alıcıları bekliyor.

Yayaların çok geçmediği yerde araçların durmasını bekleyen Alırat, elindeki balonları akşam saatlerinde satmayı umut ediyor.

"Akşama bitiririm inşallah"

Fehim Alırat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yağmura yakalandığı için satışını sığındığı köprünün altında yapmaya çalıştığını söyledi.

Akşama balonları satacağını umut ettiğini ifade eden Alırat, "Babadan mesleğimiz balonculuk. 15 yıla yakındır baloncuyum. Evde helyumla hazırlarım. Bugün de çokça hazırladık ama rahmete yakalandık. Akşama bitiririm inşallah. Havalar güzel olsa daha çok giderdi. Sevenleri bekliyoruz. Kalp kalbe karşıysa kalpleri burada bekleriz." diye konuştu.

Fehim Alırat, balonların tanesini 15 liradan sattığını sözlerine ekledi.FETÖ'cü Baba, Koğuş Arkadaşı İçin Avukat Kızını Kurye Yapmış Tefeciden Çirkin İntikam! Borcunu Ödemeyen Adamın Kızına, Çıplak Fotoğraflarla Kabusu Yaşattılar

"11 Kasım'da Kıyamet Kopacak" Deyip İstifa Eden Öğretmenden Yeni Kehanet!