Bandırma'da "Kitap Günleri Fuarı" Açıldı - Son Dakika

Bandırma'da "Kitap Günleri Fuarı" Açıldı

27.03.2015 16:41
Bandırma'da

Bandırma ilçesinde, kitap okuma alışkanlığının artırılması amacıyla "Kitap Günleri Fuarı" açıldı.

Bandırma ilçesinde, kitap okuma alışkanlığının artırılması amacıyla "Kitap Günleri Fuarı" açıldı.

Özel bir düğün salonunda, Demar Uluslararası Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Recep Köyüm'ün de katılımıyla açılan fuarın 5 Nisan'a kadar görülebileceği belirtildi.

25 yayınevinden 20 yazarın eserlerinin sergileneceği fuarın açılışında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, "Kitap okuma oranımız dünya kriterlerinin çok altında. Bu tür organizasyonlarla Bandırmalı okuyucularımızı kitapla buluşturmak istiyoruz. Bandırma Belediyesi bundan önce olduğu bundan sonrada eğitim ve kültürün yanında olmaya devam edecektir" dedi.

Köyüm ise "Amacımız bu yıl ilki düzenlenen bu fuarın her yıl geleneksel hale gelmesi. Aralarında Hulki Cevizoğlu'nun da bulunduğu 20 yazarın çok sayıda eserini Bandırmalı kitapseverlerle buluşturduk. Umarım vatandaşlarımız buradan faydalanır" diye konuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bandırma'da 'Kitap Günleri Fuarı' Açıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray Başkanı Cengiz: 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok Dağlık Karabağ'daki çatışmada şehit düşen Albay Şükür Hemidov: Milli Kahraman ismini almaktan öte, o ada layık olmam gerekiyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Son Dakika! NATO: Türkiye ve Yunanistan gelecek hafta Akdeniz'de yapılacak tatbikatları iptal etti Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak Kahramanmaraş'ta vakalar artıyor! HES haritası kırmızı renge büründü 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı