Bandırma'da "Kitap Günleri Fuarı" Açıldı - Son Dakika

Bandırma'da "Kitap Günleri Fuarı" Açıldı

27.03.2015 16:41
Bandırma'da

Bandırma ilçesinde, kitap okuma alışkanlığının artırılması amacıyla "Kitap Günleri Fuarı" açıldı.

Bandırma ilçesinde, kitap okuma alışkanlığının artırılması amacıyla "Kitap Günleri Fuarı" açıldı.

Özel bir düğün salonunda, Demar Uluslararası Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Recep Köyüm'ün de katılımıyla açılan fuarın 5 Nisan'a kadar görülebileceği belirtildi.

25 yayınevinden 20 yazarın eserlerinin sergileneceği fuarın açılışında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, "Kitap okuma oranımız dünya kriterlerinin çok altında. Bu tür organizasyonlarla Bandırmalı okuyucularımızı kitapla buluşturmak istiyoruz. Bandırma Belediyesi bundan önce olduğu bundan sonrada eğitim ve kültürün yanında olmaya devam edecektir" dedi.

Köyüm ise "Amacımız bu yıl ilki düzenlenen bu fuarın her yıl geleneksel hale gelmesi. Aralarında Hulki Cevizoğlu'nun da bulunduğu 20 yazarın çok sayıda eserini Bandırmalı kitapseverlerle buluşturduk. Umarım vatandaşlarımız buradan faydalanır" diye konuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bandırma'da 'Kitap Günleri Fuarı' Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs kararını açıkladı: Kongreleri erteliyoruz O Ses Türkiye'nin sevilen yarışmacısı ses tellerinden ameliyat oldu Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor Hollandalı gazeteci AB Savunma Bakanları Zoom toplantısına sızdı Bakan Soylu'dan olası İstanbul depremiyle ilgili hayati uyarı: Aksi felakettir, hiç lafı eğip bükmeye gerek yok Eşi Gökhan Çıra'nın kendisini aldattığı ileri sürülen Melisa Emirbayer'e şiddet uyguladığı söylenen Selin Ciğerci gözyaşlarına boğuldu Bu hafta borsa kazandırdı, altın ve döviz kaybettirdi Vatandaşların kısıtlamayı yanlış anladığı kentimizde in cin top oynuyor