Bandırma Rotary'den Konferans ) - Son Dakika

Bandırma Rotary'den Konferans )

12.01.2012 16:40
Bandırma Rotary'den Konferans ), System.String[]

Bandırma Rotary Kulübü, Şehit Bedir Karabıyık İlköğretim Okulu'nda "Hijyen ve Sağlıklı Beslenme" konulu konferans verdi.

Bandırma Rotary Kulübü, Şehit Bedir Karabıyık İlköğretim Okulu'nda "Hijyen ve Sağlıklı Beslenme" konulu konferans verdi.

Hijyen ve Beslenme Uzmanı Kamuran Kayalar'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansta öğrencilere, kötü alışkanlıkların olumsuz sonuçları hakkında bilgiler verildi.

Kayalar, çocuklara belli ürünlerin yeterli miktarlarda alınmasının ardından hijyen kurallarının uygulanmasının gerektiğini belirterek, "Sağlıklı gıda ve beslenmeye dikkat edilmelidir. Ülkemizin, çikolata ve şekerleme tüketiminde çok bilinçsiz olması, genel sağlık açısından olumsuzluklar yaratıyor" dedi.

Konferansın ardından, öğrencilere süt ve su dağıtıldı.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bandırma Rotary'den Konferans ) - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama