Bangladeş'te "Buddha Purnima" Kutlandı - Son Dakika

Bangladeş'te "Buddha Purnima" Kutlandı

16.05.2022 22:36
Bangladeş'te "Buddha Purnima" Kutlandı

DAKKA, 16 Mayıs (Xinhua) -- Bangladeş'in başkenti Dakka'da "Buddha Purnima" kutlamaları sırasında kadınlar büyük bir Buda heykeli önünde dua ediyor, 15 Mayıs 2022. Bangladeş'teki Budistler Pazar günü Gautama Buddha'nın doğumu, aydınlanması ve ölümünü anmak amacıyla "Buddha Purnima"yı kutladı.

DAKKA, 16 Mayıs (Xinhua) -- Bangladeş'in başkenti Dakka'da "Buddha Purnima" kutlamaları sırasında kadınlar büyük bir Buda heykeli önünde dua ediyor, 15 Mayıs 2022. Bangladeş'teki Budistler Pazar günü Gautama Buddha'nın doğumu, aydınlanması ve ölümünü anmak amacıyla "Buddha Purnima"yı kutladı. (Fotoğraf: Xinhua)

YORUMLAR
500
DSÖ'den Türkiye'de de ortaya çıkan maymun çiçeği virüsüyle ilgili uyarı: Virüsün hedefinde hamile kadınlar, bağışıklığı düşük kişiler ve çocuklar var DSÖ'den Türkiye'de de ortaya çıkan maymun çiçeği virüsüyle ilgili uyarı: Virüsün hedefinde hamile kadınlar, bağışıklığı düşük kişiler ve çocuklar var Reyhanlı katliamının emrini veren Gezer'in yakalanması sevindirdi Reyhanlı katliamının emrini veren Gezer'in yakalanması sevindirdi İstanbul turizmde Avrupa destinasyonlarını geçti İstanbul turizmde Avrupa destinasyonlarını geçti
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Bangladeş'te 'Buddha Purnima' Kutlandı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement