Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu - Son Dakika

Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu

9 yıl önce

Şişli'de bir bankanın genel müdürlük ek hizmet binası karşısına bırakılan piknik tüpü, bomba paniğine neden oldu.

Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu, System.String[]

Şişli'de bir bankanın genel müdürlük ek hizmet binası karşısına bırakılan piknik tüpü, bomba paniğine neden oldu. Polis bankanın bulunduğu sokağı trafiğe kapatırken bomba imha ekipleri özel elbiselerini giyerek tüpü bir iple yerinden oynattı. Yapılan incelemede tüpte herhangi bir patlayıcı düzeneği bulunmaması üzerine herkes rahat bir nefes aldı.


Mecidiyeköy eski likör fabrikasının yan sokağında bulunan bir bankaya ait Genel Müdürlük hizmet binası karşısında kaldırım kenarına bırakılan piknik tüpü polisi alarma geçirdi. Bankanın güvenlik görevlilerinin ihbarıyla olay yerine gelen emniyet güçleri, tüpe dokunmayarak çevresinde güvenlik önlemi aldı. Bankanın bulunduğu sokağı trafiğe kapatan polis ekipleri bomba imha ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra olay yerine gelen bomba imha ekipleri de tüpe dokunmayarak özel elbiselerini giydi. Ucunda kanca bulunan iple tüpe yaklaşan bombacı polis, tüpe kancayı taktı. Bombacı polisin tüpün yanından uzaklaşmasının ardından ip çekildi. Tüpün yerinden oynatılmasının ardından bombacı polis tekrar tüpün yanına gitti.


Yapılan incelemede tüpün üzerinde herhangi bir patlayıcı düzeneği bulunmaması herkese rahat bir nefes aldırdı. Tüp daha sonra resmi polis ekiplerine teslim edildi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 12:00 Kaynak: CHASon Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Karın ağrısı şikayetiyle geldiği hastanede iç organlarının ters yerde olduğunu öğrendi Emekliler yeni promosyon ödemelerini 1 Mart itibariyle alacak

Son Dakika Haberleri