Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu - Son Dakika

Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu

02.01.2012 12:00
Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu, System.String[]

Şişli'de bir bankanın genel müdürlük ek hizmet binası karşısına bırakılan piknik tüpü, bomba paniğine neden oldu.

Şişli'de bir bankanın genel müdürlük ek hizmet binası karşısına bırakılan piknik tüpü, bomba paniğine neden oldu. Polis bankanın bulunduğu sokağı trafiğe kapatırken bomba imha ekipleri özel elbiselerini giyerek tüpü bir iple yerinden oynattı. Yapılan incelemede tüpte herhangi bir patlayıcı düzeneği bulunmaması üzerine herkes rahat bir nefes aldı.

Mecidiyeköy eski likör fabrikasının yan sokağında bulunan bir bankaya ait Genel Müdürlük hizmet binası karşısında kaldırım kenarına bırakılan piknik tüpü polisi alarma geçirdi. Bankanın güvenlik görevlilerinin ihbarıyla olay yerine gelen emniyet güçleri, tüpe dokunmayarak çevresinde güvenlik önlemi aldı. Bankanın bulunduğu sokağı trafiğe kapatan polis ekipleri bomba imha ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra olay yerine gelen bomba imha ekipleri de tüpe dokunmayarak özel elbiselerini giydi. Ucunda kanca bulunan iple tüpe yaklaşan bombacı polis, tüpe kancayı taktı. Bombacı polisin tüpün yanından uzaklaşmasının ardından ip çekildi. Tüpün yerinden oynatılmasının ardından bombacı polis tekrar tüpün yanına gitti.

Yapılan incelemede tüpün üzerinde herhangi bir patlayıcı düzeneği bulunmaması herkese rahat bir nefes aldırdı. Tüp daha sonra resmi polis ekiplerine teslim edildi.

Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu
Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Banka Karşısına Bırakılan Tüp Bomba Paniğine Neden Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen: İlk kurultayda genel başkan adayı olacağım Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan açık saçık fotoğrafını paylaştı Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı İspanyol ilaç şirketi müjdeyi verdi: Korona aşısından sonra ciğerlerdeki virüsü yüzde 99 oranında azaltan ilaç geliyor Mesut Özil'in imza törenine 132 basın mensubu akreditasyon başvurusu yaptı İstanbul'a kar geri geliyor! Yarın öğleden sonra başlayacak, işte etkili olacağı ilçeler İki buçuk aylık bebeğini yastıkla boğan anneye müebbet hapis cezası verildi Evladının koli bandı ile boğarak öldürdüğü kadından geriye katıldığı programdaki görüntüleri kaldı