Bankadan çektiği 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu - Son Dakika

Bankadan çektiği 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu

Bankadan çektiği yaklaşık 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu. Banka, kredi çekilirken ipotek gösterilen 3,5 milyon TL'lik evin satılması için İcra Müdürlüğü'ne başvurdu.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yonca Evcimik, geçtiğimiz yıl özel bir bankadan çektiği krediyi ödeyemedi. Bankanın ihtarnamesine rağmen borcunu ödeyemeyen şarkıcı, icralık oldu.

BANKA, İCRA MÜDÜRLÜĞÜ'NE BAŞVURDU

Sabah'ta yer alan habere göre: Yonca Evcimik, geçtiğimiz yıl özel bir bankadan yaklaşık 1 milyon lira kredi aldı ancak iddiaya göre bir süre sonra krediyi ödeyemedi. Banka, Yonca Evcimik'e ihtarname göndererek kredinin ödenmesini istedi. Ancak bankadan gönderilen ihtarnameye rağmen borç ödenmedi. Banka bunun üzerine İcra Müdürlüğü'ne başvurarak Evcimik'in ipotek gösterdiği evin satılmasını istedi.

900 BİN TL'LİK BORÇ ÇIKTI

Banka, Kadıköy'deki evin satışı sonrası kendilerine ödeme yapılmasını talep etti. Bunun üzerine Evcimik hakkında asıl alacak bedeli ve dosya giderleri için yaklaşık 900 bin liralık takip başlatıldı. İcra takibi sırasında Evcimik'e ait Fenerbahçe'de bulunan ters dubleks eve kıymet takdiri yapıldı. Bilirkişi, evin 3,5 milyon değerinde olduğunu bildiren rapor sundu. Ev, icra Özel İstihbarat yoluyla satılacak.

Yonca Evcimik, hakkında haberler için henüz bir açıklama yapmadı.

Bankadan çektiği 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2020 11:50

Son Dakika Magazin Bankadan çektiği 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (47)
  • Emrah: İnsan olun edepli olun bu mesajları çocuk yazmaz malesef Bilmiyorsanız öğrenin 1m krediyi çekmek için ipotek göstermiş evi yoksa krediyi vermezlerdi. Banka kendini garantiye alır. 2. bir husus kredini tutarının üzerindeyse ev itiraz ederek kendi arabulucu özel satış yapılabilir banka anlaşmaya gitmek zorunda kalır. İnş borcunu ödeyebilir bütün herkes için söylüyorum rabbim herkese yardım etsin bu ülkede aldığımız maaş kadar vergi veriyoruz. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kafasına geçirdiği kartonla motosiklet çalan hırsız kameraya yakalandı İçişleri Bakanı Soylu'dan kira tepkisi: Hadi gitsin de bir polisimiz Bodrum'da kiralık ev bulsun Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu Kahramanmaraşlı kebapçı, çalışacak eleman bulamayınca çareyi yazdığı ilanda içini dökmekte buldu Polisin ceza yazıp maske verdiği kişi, 5 dakika sonra yine maskesiz yakalandı Eski Survivor yarışmacıları Murat Ceylan ve Damla Can baş başa görüntülendi Arpa yüklü kamyonda 37 bin 500 paket kaçak sigara bulundu Kendini İsa'nın yeniden vücut bulmuş hali olarak tanımlayan tarikat lideri gözaltına alındı