BANÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulunda "Kariyer Buluşması" - Son Dakika

BANÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulunda "Kariyer Buluşması"

23.12.2021 08:48
BANÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulunda "Kariyer Buluşması"

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ) Denizcilik Meslek Yüksekokulunda "Kariyer Buluşması" düzenlendi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ) Denizcilik Meslek Yüksekokulunda "Kariyer Buluşması" düzenlendi.

Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu'ndaki programda konuşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın, 2018'de kurulan okulda 4 öğretim üyesi, 6 öğretim görevlisi, 3 idari personel ve 350 öğrenci ile eğitim öğretim faaliyetlerine devam ettiklerini bildirdi.

"Gemi İnşaatı" ve "Su Altı Teknolojisi" programlarında eğitim verdiklerini aktaran Aydın, "Bu yıl ilk mezunlarını verecek Su Altı Teknolojisi programında yoğun bir şekilde uygulamalı dalış eğitimleri sürdürülmektedir. Okulumuz, tüm sektör paydaşlarıyla dirsek temasında olmaya gayret göstermekte ve sektörün ihtiyaç duyduğu meslek elemanlarını yetiştirmeyi amaç edinmektedir. Bugünkü eğitimimiz de bunun bir örneğini teşkil etmektedir." ifadesini kullandı.

Programa katılan konuşmacılara, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Doç. Dr. Celil Aydın tarafından plaket verildi.

YORUMLAR
500
Moda Deniz Kulübü Kabotaj Kupası Yat ve SportsBoat Yarışı tamamlandı Moda Deniz Kulübü Kabotaj Kupası Yat ve SportsBoat Yarışı tamamlandı Son dakika haberleri... Tarihi eser kaçakçılığından tutuklu müze müdürüne 79 yıla kadar hapis istemi Son dakika haberleri... Tarihi eser kaçakçılığından tutuklu müze müdürüne 79 yıla kadar hapis istemi İstanbul Boğazı'nda 25. kez düzenlenen yat yarışları renkli görüntülere sahne oldu İstanbul Boğazı'nda 25. kez düzenlenen yat yarışları renkli görüntülere sahne oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel BANÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulunda 'Kariyer Buluşması' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement