Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı - Son Dakika

Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı

26.05.2014 11:47
Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı, System.String[]

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Aksaray genelindeki baraj gölleri ve göletlerde kaçak avlanmaya karşı denetimlerini sürdürüyor.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şubesi ekiplerince Mamasın barajında denetim yapıldı. Yapılan denetimde avcılara rastlanılmazken, göle daha önceden bırakıldığı tespit edilen ağlara el konulurken, ağlara takılan balıklar tekrar göle bırakıldı.

İl Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş yaptığı açıklama da iç sulardaki av yasaklarının, iç su kaynaklarının korunması ve sürdürülebilir avcılığın sağlanması amacıyla içsu balıklarının genel üreme dönemleri dikkate alınarak düzenlenen ve herkesin bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesi gerektiğini belirterek, 15 Mart-15 Haziran döneminde avlanmanın yasak olduğunu, denetimlerin gece-gündüz devam etmesi durumunu ifade etti.

Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı
Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı
Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı
Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı
Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Baraj Gölleri ve Göletlerde Denetimler Arttı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı