Barbie Filmi - Son Dakika

Barbie Filmi

25.07.2019 11:54
Barbie Filmi, System.String[]

Barbie filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Barbie filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın 'mükemmel kadın' imajına uzak olduğunu farkeden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür.

Filmde Barbie karakterine 'Ben, Tonya' filmindeki performansı ile ilk Oscar adaylığını kazanan Margot Robbie ve Michael McHugh hayat veriyor.

Yönetmen: Greta Gerwig

Senaryo: Greta Gerwig, Noah Baumbach, Olivia Milch

Oyuncular: Margot Robbie, Michael McHugh

Filmin Türü: Aksiyon

Orijinal Adı: Barbie

Yapımcı Firma: LuckyChap Entertainment

Yapım Yılı: 2020

Yapım Ülkesi: BAE, ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey

Vizyon Tarihi: 08.05.2020

Barbie Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Barbie Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Barbie Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti