Son Dakika Haberleri: Barcelona, 41 Milyon Euroya Aldığı Arda'yı Yok Pahasına Gönderecek

Barcelona, 41 Milyon Euroya Aldığı Arda'yı Yok Pahasına Gönderecek

24 gün önce

Katalan devi Barcelona, 41 milyon euroya transfer ettiği Arda Turan'ı, 10 milyon euroluk teklif gelmesi halinde takımdan gönderecek.

El Mundo Deportivo gazetesi Barcelona sorumlusu Gabriel Sanz, Arda Turan hakkında açıklamalar yaptı. Tecrübeli gazeteci, "41 milyon euroya gelen Arda, 10 milyon euroya gidebilir." dedi.

Sanz'ın açıklamaları şöyle;

"BARÇA'YA HENÜZ TEKLİF YOK"

"Kesin olarak ne zaman ayrılacağını söylemek zor. Barcelona Arda ile çalışmak istemiyor. Ayrıca bu Arda'ya iletildi. Arda kendisi ile çalışmak istenmediğini biliyor. Barcelona'nın mali açıdan da kadrosunu düzenlemesi gerekiyor. Barcelonalı yetkililer henüz somut teklif almamışlar.

"1-2 GÜN İÇİNDE GÖRÜŞME OLACAK"

Ahmet Bulut ile görüşme olduğuna dair net bir bilgiye sahip değiliz. Nasıl bir fikir çıkacak göreceğiz. Arda yedek kulübesinde de çok fazla bulunamadı, takımdan ayrılması yönünde bir durum olduğu ortada. Arda'nın menajeri ile görüşme yapılacak. Bizim duyduğumuza göre bir-iki gün içinde bu görüşme olacak"

"10 MİLYONA GİDEBİLİR"

"Arda 41 milyon euroya transfer olmuştu. 10 milyon euro veren bir takım olursa Barcelona anlaşabilir. Barcelona uzun vadede bir kiralık durumunda da anlaşabilir."


YORUMLAR

Nazlı Çelik Ödülünü Şehitlere, Rakibi Fatih Portakal ise Ekip Arkadaşlarına İthaf Etti İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Yaşamını Yitirdi
İsrail Askerleri Tarafından Gözleri Bağlanarak Götürülen Filistinli Genç, Askeri Hapishanede Tutuluyor