Son Dakika Haberleri: Barcelona Alves'i Kızdırmış!

Barcelona Alves'i Kızdırmış!

3 yıl önce

Juventus'un Brezilyalı sağ beki Dani Alves, Barcelona'dan ayrılış sürecinde yöneticilerin kendisine saygısızca yaklaştığını söyledi.

Barcelona Alves'i Kızdırmış!, System.String[]

Juventus'un Brezilyalı sağ beki Dani Alves, Barcelona'dan ayrılış sürecinde yöneticilerin kendisine saygısızca yaklaştığını söyledi.Kariyerine Juventus'ta devam eden deneyimli futbolcu Dani Alves, 8 sene geçirdiği Barcelona'dan ayrılış süreci, Cristiano Ronaldo ile arasındaki ilişki ve Katalanların bağımsızlık talebi hakkında ABC gazetesine ses getirecek açıklamalar yaptı.''Yanlış davrandılar ve saygısızlık yaptılar''Camp Nou'dan ayrılık sürecinin sıkıntılı geçtiğinin altını çizen Brezilyalı, ''Son üç sezonum boyunca her zaman Alves ayrılıyor haberlerini duydum ama hiçbir yönetici benimle yüz yüze konuşmadı. Bana çok yanlış davrandılar ve saygısızlık yaptılar. Bana sadece kulüp FIFA'dan transfer yasağı aldığında sözleşme teklifinde bulundular'' diyerek Barcelona yönetimini suçladı.''Ronaldo'ya büyük saygı duyuyorum''Cristiano Ronaldo ile aralarındaki gerilimin gerçeği yansıtmadığını savunan 33 yaşındaki futbolcu, ''Cristian ile aramdaki tüm kavgaların sorumlusu basındı. İnsanlar ona karşı düşüncelerimi bilmiyor ama ona büyük saygı duyuyorum. Basın onun hakkındaki sözlerimi çarpıtarak satmayı tercih etti. Ronaldo da bundan etkilendi ve Ballon d'Or galasında benimle selamlaşmadı'' ifadeleriyle kendisini savundu.''Her iki taraf kaybeder''Katalan halkının bağımsızlık talebiyle ilgili görüşlerini de aktaran Dani Alves, ''İspanya'da geçirdiğimi süreç içerisinde insanlarla politika hakkında konuştum ve Katalunya için bağımsızlık dalgasında son yıllarda gözle görülür bir artışa şahit oldum. 8 yıl boyunca Katalunya'da yaşadım ve bağımsızlık fikrinin yanlış olabileceğini düşünüyorum. Eğer İspanya ve Katalunya birbirinden ayrılırsa, iki taraf da kaybeder'' dedi.Kaynak: Eurosport

Kaynak: Sporvadisi.com

Haber Yayın Tarihi : 20.02.2017 02:05 

YORUMLAR


Gümüşhane'de 2 kilogram ağırlığında mantar bulundu Hobi olarak başladığı Japon eriğinden 120 ton ürün elde etti İş adamı gece kulübünde karşılaştığı karısını ve arkadaşını darp etti!