Barcelona'dan ayrılan Luis Suarez: Messi de benim kadar acı çekti - Son Dakika

Barcelona'dan ayrılan Luis Suarez: Messi de benim kadar acı çekti

09.10.2020 19:06

Barcelona'dan ayrılan ve Atletico Madrid'e transfer olan Luis Suarez, yaşanan durum nedeniyle kendisiyle birlikte Lionel Messi'nin de acı çektiğini söyledi.

Uruguaylı golcü Luis Suarez, eski takım arkadaşı Lionel Messi ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Luis Suarez, takımdan gönderildikten sonra Messi'nin "Barcelona efsanelerinden biriydi, bu şekilde gönderilmeyi hak etmedi." şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine Uruguaylı golcü "Lionel Messi'nin tepkisine şaşırmadım. Çünkü benim kovulduğumu düşündü ve hissettiği acıyı benim kadar biliyordum. O benim arkadaşım, yaşadıklarım ikimize de aynı acıyı yaşattı." dedi.

33 yaşındaki golcü, " Atletico Madrid'de mutluyum, böylesine önemli bir kulüpten teklif aldım ve düşünmeden imza attım." diye konuştu.

Barcelona'dan ayrılan Luis Suarez: Messi de benim kadar acı çekti

Son Dakika Spor Barcelona'dan ayrılan Luis Suarez: Messi de benim kadar acı çekti - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Eğitim ve öğretim yardımı ödemeleri bugün başladı Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı Dinlenme tesisinde doğurduğu bebeği çöpe atıp yolculuğuna devam etti! Evlat katili kadın yakayı ele verdi Büyükçekmece'de düşen uçağın kayıtlı olduğu firma, valiliğin 'motor arızası' açıklamasını reddetti Melek Aslan'ın polise verdiği son ifade ortaya çıktı: Orhan aileme ulaşmış, ne söylediğini bilmiyorum Son dakika: Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı