Son Dakika Haberleri: Barcelona'nın Yıldız Oyuncusu Lionel Messi, Kanser Tedavi Merkezine 2,7 Milyon Euroluk Bağışta Bulundu

Barcelona'nın Yıldız Oyuncusu Lionel Messi, Kanser Tedavi Merkezine 2,7 Milyon Euroluk Bağışta Bulundu

27 gün önce

Lionel Messi, Barcelona'da yılda 400 çocuğu tedavi etmesi planlanan kanser tedavi merkezi için 2,7 milyon euroluk bağışta bulundu.

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, sadece saha içinde değil saha dışında da bir yıldız olduğunu tekrar kanıtladı. Messi, Barcelona'da yılda 400 çocuğu tedavi etmesi planlanan Sant Joan de Deu isimli bir kanser tedavi merkezi için 2,7 milyon euroluk bağışta bulundu. Arjantinli süperstarın çocuklar için bağışladığı miktar 27 milyon euroyu buldu.

''HEP BİRLİKTE SAVAŞACAĞIZ''

Lionel Messi, bağışın ardından ''Hep birlikte kanser hastalığına karşı savaşacağız. Birlikte olmamız işleri daha kolaylaştıracak. Bu çocukların hayalini gerçekleştirmekte yardımcı olabilirsem çok mutlu olacağım.'' sözlerini kullandı.

(Sporx)


YORUMLAR


8 Silah Arkadaşı Şehit Olan Uzman Çavuş ile İlgili Yürek Yakan Detay: İlk Kez O Gün Yüzüğünü Yanına Almadı Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı

'Güzin Abla'nın "Tecavüze Uğradım" Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti