Barış Akarsu, Memleketinde Anıldı - Son Dakika

Barış Akarsu, Memleketinde Anıldı

29.06.2018 19:05

Barış Akarsu, memleketinde anıldıBARTIN - Muğla'nın Bodrum ilçesinde 11 yıl önce geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren rock müziği sanatçısı Barış Akarsu, 39. doğum gününde Amasra'daki mezarı başında anıldı.

Barış Akarsu, memleketinde anıldı

BARTIN - Muğla'nın Bodrum ilçesinde 11 yıl önce geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren rock müziği sanatçısı Barış Akarsu, 39. doğum gününde Amasra'daki mezarı başında anıldı.

2007 yılında 28. yaş gününü kutlamak için Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Rock Müziği sanatçısı Barış Akarsu, ailesi ve sevenleri tarafından mezarı başında anıldı. Sanatçının ilçedeki heykelinin bulunduğu parkta bir araya gelen katılımcılar, ardından şehir mezarlığına yürüdü. Oğlunun mezarı başında gözyaşı döken anne Hatice akarsu, "Çok güzel çizgilerle yaşatmaya devam ediyoruz. Bu güzellikle, ne mutlu bana ki duruşuyla ve sevgisiyle o güzel yüreklere girdiyse. Barışımız her zaman bizim yanımızdadır. Allah'ım kimseye evlat acısı vermesin" diye konuştu.

Amasra'ya Azerbaycan'dan gelen Ramil Letifoğlu ise "Barış Akarsu hayranıyım. O'nun için 30 saat yol geldim. Barış Akarsu hayatında çok büyük sevgiler biriktirmiş. Barış Akarsu kalbimizde yaşıyor" ifadelerine yer verdi.

Barış Akarsu, Memleketinde Anıldı
Barış Akarsu, Memleketinde Anıldı
Barış Akarsu, Memleketinde Anıldı
Barış Akarsu, Memleketinde Anıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Barış Akarsu, Memleketinde Anıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gülsüm'ü öldürdüğünü itiraf eden sevgili ifadesinde çark etti: Cinsel ilişki sırasında öldü Gözü dönmüş koca, 2 çocuğunun evde bulunduğu sırada önce eski eşini sonra kendisini öldürdü TIR'la çarpışan hafif ticari aracın sürücüsü öldü, ağabeyi gözyaşlarına boğuldu Maket trafik polisine pompalı tüfekle ateş açtılar, kalemle sakal ve bıyık çizdiler Oyuncu Engin Hepileri, sessiz sedasız Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldı Kısıtlama öncesi vatandaşlara market uyarısı: Depolarda ürün var, telaşa gerek yok Türkiye'nin doğusu kara teslim! Hazırlıksız yakalanan sürücüler yollarda kaldı "Bakkala gidiyorum" diye evden çıkan oyuncu Broselianda Hernandez'in cansız bedeni bulundu