Son Dakika Haberleri: Barış Akarsu'nun Çalınan Eşyaları Soyguncunun Ailesi Tarafından Amasra'ya Getirildi

Barış Akarsu'nun Çalınan Eşyaları Soyguncunun Ailesi Tarafından Amasra'ya Getirildi

3 ay önce

Barış Akarsu'nun çalınan eşyaları soyguncunun ailesi tarafından Amasra'ya getirildiBARTIN - Bartın'ın Amasra ilçesinde merhum şarkıcı Barış Akarsu'nun eşyalarını çalan hırsızın ailesi, oğullarının çaldığı eşyaları Akarsu'nun annesine geri verdi.

Barış Akarsu'nun çalınan eşyaları soyguncunun ailesi tarafından  Amasra'ya getirildi

BARTIN -  Bartın'ın  Amasra ilçesinde merhum şarkıcı  Barış Akarsu'nun eşyalarını çalan hırsızın ailesi, oğullarının çaldığı eşyaları Akarsu'nun annesine geri verdi.  Bartın'ın  Amasra ilçesinde merhum şarkıcı  Barış Akarsu'nun ailesinin oturduğu, aynı zamanda müze olan evi soyan 2 kişiden 28 yaşındaki A.E.  Ankara'da yakalanarak  Bartın'ın  Amasra İlçesine getirilmiş çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak  Bartın Cezaevine koyulmuştu. A.E verdiği ifadesinde takıların kendisinde olmadığını soygunu beraber gerçekleştirdikleri arkadaşında olduğunu söyledi.  Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve  Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sıkı takibi sonucu firari olan zanlı yakalanacağını anlaması üzerine çaldığı  Barış Akarsu'ya ait 99 ziynet eşyasını kendi anne ve babasına gönderdi. Sanığın ailesi de yanlarına aldıkları 99 adet zihniyet eşyası ile  Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldi.  Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ile görüşmek isteyen aile hırsızlık olayı esnasında kırılan kapı kilidinin parasını vermek istedi.  Anne Akarsu ise yapılan bu teklifi geri çevirdi.'Oğlumun yüzük ve künyesi getirilmez ise davadan vazgeçmeyeceğim'Oğlunun eşyalarında eksik olduğunu söyleyen anne Hatice Akarsu, "Oğluma ait olan ve bana teslim edilen 99 adet ziynet eşyasının arasında özellikle bir adet yüzük ve künye yok. Yüzük ve künyenin getirilmesini istedim. Aksi takdirde davamdan vazgeçmeyeceğimi söyledim" diye konuştu.Anne Hatice Akarsu  Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğünde yürütülen işlemlerin ardından 99 adet zihniyet eşyasını teslim aldı,  Polis ekiplerinin kaçan zanlıyla ilgili arama çalışmaları sürüyor.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Sırrı Bilinmeyen Balıklar! Bu Balıkları Yiyenin Başı Dertten Kurtulmuyor Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı
FETÖ Elebaşı Gülen, Açık Açık Söylemiş: Naim Süleymanoğlu'nu Hiç Sevmem