Son Dakika Haberleri: Barış Akarsu'nun Hatıraları Sonunda Bulundu!

Barış Akarsu'nun Hatıraları Sonunda Bulundu!

11 ay önce

Geçtiğimiz Ağustos ayında ünlü sanatçı rahmetli Barış AKARSU'nun takıları ve daha bir çok hatıraları çalınmıştı.

Barış Akarsu'nun Hatıraları Sonunda Bulundu!, System.String[]
Geçtiğimiz Ağustos ayında ünlü sanatçı rahmetli Barış AKARSU'nun takıları ve daha bir çok hatıraları çalınmıştı. Ancak hırsızların annesi tarafından bu hatıralar geri getirildi.
(GEÇENKİ HABER'E GİT)Bartın'ın Amasra ilçesinde Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu'nun ailesinin oturduğu, bunun yanı sıra müze olan evi soyan 2 kişiden 28 yaşındaki A.E. Ankara'da yakalanarak tutuklanmıştı. A.E. verdiği ifadesinde takıların kendisinde olmadığını soygunu birlikte gerçekleştirdikleri arkadaşında olduğunu ifade etti.

Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sıkı takibi sonucu firari olan zanlı yakalanacağını anlaması üzerine çaldığı Barış Akarsu'ya ait 99 ziynet eşyasını kendi anne ve babasına gönderdi. Sanığın ailesi de yanlarına aldıkları 99 adet zihniyet eşyası ile Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldi.Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ile görüşmek isteyen aile, hırsızlık olayı esnasında kırılan kapı kilidinin parasını vermek istedi. Anne Akarsu ise yapılan bu teklifi geri çevirdi.

"Oğlumun yüzük ve künyesi getirilmez ise davadan vazgeçmeyeceğim"Oğlunun eşyalarında eksik olduğunu ileri süren anne Hatice Akarsu, "Oğluma ait olan ve bana teslim edilen 99 adet ziynet eşyasının arasında bilhassa bir adet yüzük ve künye yok. Yüzük ve künyenin getirilmesini istedim. Aksi takdirde davamdan vazgeçmeyeceğimi ifade ettim" şeklinde konuştu.

Anne Hatice Akarsu Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğünde yürütülen prosedürlerin sonrasında 99 adet zihniyet eşyasını alarak evine giderken, polis ekipleri kaçan zanlının yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Portalgenc
Sabah Saatlerinde Otellerine Dönen İngiliz Kadınların Videoya Alındığı Facebook Sayfası, Büyük Tepki Çekiyor Muharrem İnce, Sosyal Medyadan "Neredesiniz" Diye Sordu, Takipçileri "Şizofren Olduk" Yanıtını Verdi

Melih Gökçek, Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Diye Başka Birini Hedef Gösterince Olay Oldu