Son Dakika Haberleri: Barış Akarsu'nun Hırsızın Yakalandığını Duyunca Annesi Adliyeye Koştu

Barış Akarsu'nun Hırsızın Yakalandığını Duyunca Annesi Adliyeye Koştu

4 ay önce

Bartın'a bağlı Amasra İlçesinde Ünlü sanatçı Merhum Barış Akarsu'nun evine giren hırsızlar sanatçının sahnede ve dizi çekimlerinde kullandığı takıları çalarak kayıplara karışmıştı.

Barış Akarsu'nun Hırsızın Yakalandığını Duyunca Annesi Adliyeye Koştu, System.String[]
Bartın'a bağlı  Amasra İlçesinde Ünlü sanatçı Merhum  Barış Akarsu'nun evine giren hırsızlar sanatçının sahnede ve dizi çekimlerinde kullandığı takıları çalarak kayıplara karışmıştı. Hırsızlık olayının ardından gözyaşlarına boğulan  Anne Hatice Akarsu hırsızlardan takıları geri getirmelerini yada bir yere bırakmalarını istemişti. Hırsızlar annenin bu feryadına kulak vermezken  Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ve  Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ortaklaşa yürüttükleri çalışma ile hırsızların kısa sürede kimlik bilgilerine ulaşarak  Ankara'da bir tanesini kıskıvrak yakaladı. Zanlı Önce  Bartın'a oradan da  Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Hırsızlık zanlısının yakalanarak adliyeye çıkartıldığını basından öğrenen anne Akarsu  Amasra Adliyesine geldi.

Anne Hatice Akarsu yaptığı açıklamada, "Oğlumun Kabrine gitmiştim yaşadığımız olayları oğluma anlatıyordum haberi aldım her yerim titriyor. Onu görmek istiyorum Barışseverler aradı hırsızın yakalandığını söylediler ben de adliyeyi aradım doğruladılar ben de geldim hırsızı yakaladıkları için emniyet teşkilatımıza sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki varlar" dedi.  Anne Akarsu adliye kapısından ellerini açıp dua ederek içeri girdi.

Hırsızlık suçlamasıyla  Ankara'da yakalanarak  Bartın'a getirilen cezaevi firarisi sanık A.E. çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak  Bartın cezaevine gönderildi.

(Halil Tekin/İHA)
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
Şırnak'ta Öldürülen PKK'nın Üst Düzey Yöneticisinin Cenazesine 3 HDP'li Vekil de Katıldı