Barış Arduç'la evlenen Gupse Özay, hamilelik haberleri hakkında ilk kez konuştu - Son Dakika

Barış Arduç'la evlenen Gupse Özay, hamilelik haberleri hakkında ilk kez konuştu

Geçtiğimiz gün Barış Arduç'la apar topar evlendiği için hamile olduğu ileri sürülen Gupse Özay, hamile olmadığını ancak hemen anne olmak istediğini söyledi.

6 yıldır birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti, geçtiğimiz günlerde Çeşme'de aile arasında kıyılan nikah töreniyle evlendi. Apar topar nikah masasına oturduğu için hamile olduğu ileri sürülen Özay, hakkında çıkan haberlerin ardından açıklama yaptı.

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKTI

Hakkında kısa sürede çıkan hamilelik haberlerinin ardından Habertürk'e açıklama yapan Gupse Özay, hemen anne olmak istediğini ancak şu anda hamile olmadığını dile getirdi.

Gupse Özay'ın hamile olduğu hatta bir erkek bebek beklediği iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdilerde Çeşme'de balayı yapan ikili, pandemi sürecinin bitmesiyle görkemli bir düğün yapacak.

Barış Arduç'la evlenen Gupse Özay, hamilelik haberleri hakkında ilk kez konuştu
Barış Arduç'la evlenen Gupse Özay, hamilelik haberleri hakkında ilk kez konuştu
Barış Arduç'la evlenen Gupse Özay, hamilelik haberleri hakkında ilk kez konuştu
YORUMLAR (3)

Son Dakika

Merkez Bankası'nın yıl sonu anketinde dolar tahmini yükseldi Galatasaray, Kasımpaşa'yla sözleşmesini fesheden Fatih Öztürk'le anlaştı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kemal Reis, Yunan gemisine gereken cevabı verdi Kaza mı cinayet mi? Sevgilisinin evinin penceresinden düşen genç kız hayatını kaybetti Dolu fırtınasına yakalanan bisikletçi Tim Declercq'in sırtında oluşan kızarıklıklar korkuttu 10 yaşındaki çocuğu otomobili kullanırken gören sürücüler şaşıp kaldı Son Dakika: Yunanistan'a net mesaj! Hulusi Akar ve komuta kademesi Donanma Komutanlığı'nda incelemelerde bulunuyor Gençlerbirliği, Acun'un istediği Seuntjens ve Beijnen ile yollarını ayırdı Son Dakika: Galatasaray'da iki futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı Esed rejimi zorunlu askerliği reddeden 100 kişiyi mayın tarlasına sürdü: 8 ölü Yunan askerleri, Batı Trakya'daki Türk köyünde silahlı tatbikat yaptı Trafikte kadın sürücüye saldıran zanlının ifadesi ortaya çıktı Trafikte saldırıya uğrayan doktor, dehşet anlarını anlattı: Yumrukla saldırıp eşarbımı çıkardı Genç kadına gizli kamera şoku! Arkadaşının eşi tarafından aylarca izlenmiş Nusret'in taşına ilgi çok ama almak isteyen yok! Şimdi de altınla kaplatıp fiyatı da iki katına çıkardı