Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü" - Son Dakika

Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü"

06.05.2014 14:39
Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü

Fikir Kulüpleri Federasyonu'nun İstanbul'dan başlattığı yürüyüşe katılanlar Hatay'a ulaştı.

Fikir Kulüpleri Federasyonu'nun (FKF) İstanbul'dan başlattığı "Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü"ne katılanlar Hatay'a ulaştı.

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Eskişehir'in ardından Hatay'a gelen grup, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tayfur Sökmen Yerleşkesi'nde toplanarak, üniversite önüne kadar yürüdü.

Gezi Parkı odaklı eylemlerde hayatını kaybedenlerin isimlerinin bulunduğu pankart taşıyan grup adına konuşan FKF üyesi Aydan Sakallı, geçliğin artık adalet, barış ve özgürlük istediğini söyledi.

Eylemlerde hayatını kaybedenleri anmak için Hatay'a geldiklerini ifade eden Sakkalı, yürüyüşlerinde bazı sıkıntılarla karşılaştıklarını kaydetti. - Hatay

Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Eskort sitesine büyük darbe: 2 ayda bir milyona yakın para kazanmışlar