Bariyerlerde askıda kalan yaban eşeği için vatandaşlar seferber oldu - Son Dakika

Bariyerlerde askıda kalan yaban eşeği için vatandaşlar seferber oldu

01.06.2021 17:16

Bariyerlerde askıda kalan yaban eşeği için vatandaşlar seferber oldu Muğla Marmaris'te vatandaşlar karayolu kenarındaki bariyerde askıda kalan bir yaban eşeğini kurtarmak için seferber oldu.

Bariyerlerde askıda kalan yaban eşeği için vatandaşlar seferber oldu

MUĞLA - Muğla Marmaris'te vatandaşlar karayolu kenarındaki bariyerde askıda kalan bir yaban eşeğini kurtarmak için seferber oldu. Eşek vatandaşların uzun uğraşları sonucu kurtarılarak özgürlüğüne kavuşturuldu.

Datça istikametinden Marmaris'e ailesi ile birlikte seyretmekte olan İsa Turan isimli bir kişi yol kenarında bir yaban eşeğinin mahsur kaldığını görünce aracını sağa çekip eşeği kurtarmak için durdu. Evcil olmadığı için oldukça tedirgin olan eşek, ilk etapta korktuğu için kendisine yardımcı olmak isteyen kişileri yanına yaklaştırmadı. Yalnız başına eşeği kurtaramayan İsa Turan bu defa yoldan geçen araçları durdurarak yardım istedi. Yoldan geçenlerin de eşeğin yardımına koşması ile birlikte sevimli eşek mahsur kaldığı bariyerlerden indirilerek özgürlüğüne kavuşturuldu.

Sosyal medyadan yayınlanan fedakar insanların eşek kurtarma görüntüleri çok sayıda beğeni aldı.

YORUMLAR
500
Marmaris'te 134 düzensiz göçmen kurtarıldı Marmaris'te 134 düzensiz göçmen kurtarıldı Muğla açıklarında 53 düzensiz göçmen kurtarıldı Muğla açıklarında 53 düzensiz göçmen kurtarıldı Marmaris açıklarında sürüklenen tekne kurtarıldı Marmaris açıklarında sürüklenen tekne kurtarıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Bariyerlerde askıda kalan yaban eşeği için vatandaşlar seferber oldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement