Baro Başkanı Er: "Çocuklarımız İçin Yeni Projelere Adım Attık" - Son Dakika

Baro Başkanı Er: "Çocuklarımız İçin Yeni Projelere Adım Attık"

21.03.2018 16:19
Baro Başkanı Er:

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, baro olarak, çocukların geleceğine yönelik örnek olacak yeni projeleri hayata geçirmek için adım attıklarını söyledi.

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, baro olarak, çocukların geleceğine yönelik örnek olacak yeni projeleri hayata geçirmek için adım attıklarını söyledi.

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya ve ASPİM Çocuk Hizmetlerinden Sorumlu İl Müdür Yardımcısı Bahadır Sarı, Mersin Barosu Başkanı Ali Er'i ziyaret etti. Ziyarette, Mersin Barosu ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün, çocuklar için yapılacak olan yeni çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Baro Başkanı Er, Mersin Barosu olarak kurumlarla işbirliği yapıp, çocuklar için güzel ve örnek olacak çalışmalara imza atarak hayata geçirdiklerini ifade ederek, "Özellikle Sevgi Evleri Sitesi'nde kalan çocuklarımız için eğitim desteği projemizi çok önemsiyoruz. Şimdi de yeni projeler için neler yapabileceğimiz konusunda görüşmelerimizi yapıyoruz. Mersin Barosu olarak, sosyal sorumluluk projeleri konusunda gönüllü çalışmalara her zaman örnek adımlar atıyoruz. Birlikten güç doğar düşüncesiyle kurumlarla birlikte el ele verip, geleceğimizin teminatı, en önemli varlıklarımız, hayattaki en büyük dayanağımız olan çocuklarımız için yeni projelere başlama hazırlığındayız" dedi.

Mersin Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Ruşen Ayşen Ayılgan ise "Çocuklarımızın geleceğine bir nebze olsun katkı sağlamak ve toplumda çocuklarımız konusunda farkındalık oluşturmak önemli görev ve sorumluluğumuzdur. Gerek Çocuk Hakları Merkezi olarak, gerekse kurumlarla işbirliği yaparak, çocuklarımızın temel gereksinimlerinin sağlanmasına destek olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya, Mersin Barosu ile birlikte yapmış oldukları işbirliğinin, çocukların eğitimine ve gelişimine büyük katkı sunacağını ifade etti. - MERSİN

Baro Başkanı Er: Çocuklarımız İçin Yeni Projelere Adım Attık

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Baro Başkanı Er: 'Çocuklarımız İçin Yeni Projelere Adım Attık' - Son Dakika


Son Dakika

Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı 26 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında burcunuzu neler bekliyor? Ünlü Astrolog Aysun Koç yorumladı 'Korona partisi'nde yakalanan şahıstan ilginç savunma: Tamirciyim buraya tamir yapmaya geldim MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti ABD'de seçime günler kala Trump destekçileriyle karşıtları arasında kavga çıktı İntihar eden gencin yakınları, sağlık çalışanlarını ve polisi taş yağmuruna tuttu: 20 gözaltı Bağcılar'da bir kişi boş arazide başından vurulmuş şekilde bulundu