Baro Başkanı Er: "Ene Önemli İlkemiz, Avukata En İyi Hizmettir" - Son Dakika

Baro Başkanı Er: "Ene Önemli İlkemiz, Avukata En İyi Hizmettir"

16.03.2018 13:59
Baro Başkanı Er:

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, "Benimsediğimiz en önemli ilke, avukata en iyi hizmettir.

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, "Benimsediğimiz en önemli ilke, avukata en iyi hizmettir. Her hizmetimiz, avukatlarımızın mesleğin itibarına ve saygınlığına yakışır şekilde temsilini sağlamak içindir" dedi.

Mersin Barosu Tarsus İlçe Temsilciliği tarafından Tarsus Adliyesi bahçesine yaptırılan Atatürk Anıt Heykeli ve avukatların kullanımı için hizmete sunulan teras kafeteryanın açılışı törenle yapıldı.

Açılışta konuşan Mersin Barosu Başkanı Ali Er, Tarsus Adliyesi önüne Mersin Barosu olara adliyeye yakışır bir Atatürk heykeli yaptırmış olmanın mutluğunu ve onurunu yaşadıklarını belirterek, "Bu ülkede askeri alanda kazanılan eşsiz zaferlerin ardından günümüze kadar gelebilmiş olmamızı şüphe yoktur ki, Mustafa Kemal Atatürk'e borçluyuz. Atatürk heykelinin Tarsuslulara, meslektaşlarımıza ve Tarsus Adliyesi'ne hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" diye konuştu.

Teras kafeteryanın hizmete sunulmasıyla ilgili de açıklama yapan Er, "Baromuz tarafından yeni yaptırmış olduğumuz kafeterya, meslektaşlarımız için önemli bir ihtiyaçtı. Avukatlarımız duruşma sırasını adliye koridorlarında beklemek yerine, artık daha nezih bir ortamda bekleyebilecekler. Avukatlarımız, duruşma sonrasında da meslektaşlarıyla bir araya gelip sohbet etme, güzel vakit geçirme imkanı bulabilecekler. Benimsediğimiz en önemli ilke, avukata en iyi hizmettir. Her hizmetimiz, avukatlarımızın mesleğin itibarına ve saygınlığına yakışır şekilde temsilini sağlamak içindir. Baromuzun tüm imkanlarından ilçelerde görev yapan meslektaşlarımızın da faydalanmasına olanak sağlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Törende, Baro İlçe Temsilcisi Cihan Öktem, Atatürk büstünü yapan Mustafa Yüksel'e teşekkür plaketi verdi. - MERSİN

Baro Başkanı Er: Ene Önemli İlkemiz, Avukata En İyi Hizmettir
Baro Başkanı Er: Ene Önemli İlkemiz, Avukata En İyi Hizmettir

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Baro Başkanı Er: 'Ene Önemli İlkemiz, Avukata En İyi Hizmettir' - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Özlü Türkiye'de denenen Çin aşısıyla ilgili konuştu: Herhangi bir yan etki görülmedi Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun Eşi teknik direktörü eleştirdi, yıldız futbolcu kadro dışı bırakıldı Asfalt patladı içine kamyonet düştü; araçtaki işçiler boğulmaktan son anda kurtuldu Daireleri gezme bahanesiyle inşaata giren kadın, intihara kalkıştı İncirlik'te görevli uzman çavuş evinde ölü bulundu AK Parti kongresinde yumruklu kavga! Polis ekipleri iki grubu zor ayırdı Koronadan hayatını kaybedenlerin defnedildiği Ortaköy Mezarlığı'nda yeni mezarlar açılıyor