Baro Başkanı Er, Gülnar İlçe Temsilciliğini Ziyaret Etti - Son Dakika

Baro Başkanı Er, Gülnar İlçe Temsilciliğini Ziyaret Etti

05.04.2018 15:33
Baro Başkanı Er, Gülnar İlçe Temsilciliğini Ziyaret Etti, System.String[]

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, Gülnar İlçe Temsilciliğini ziyaretinde, “İlçelerde görev yapan meslektaşlarımızın mağduriyetlerini biliyoruz ve çözümü için gerekli çabayı gösteriyoruz” dedi.

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, Gülnar İlçe Temsilciliğini ziyaretinde, "İlçelerde görev yapan meslektaşlarımızın mağduriyetlerini biliyoruz ve çözümü için gerekli çabayı gösteriyoruz" dedi.

Er, Başkan Yardımcısı Gazi Özdemir ile birlikte Gülnar Baro Odasını ziyaret ederek, İlçe Temsilcisi Zeliha İpek Gökulu ve avukatlar Merve Ateş, Mehmet Çırak, Mert Öksüzoğlu ile ilçelerde görev yapan avukatların sorunları ve çözüm önerileri konusunda sohbet etti.

Mesleği güçlendirecek ve sorunları çözecek projelere odaklandıklarını vurgulayan Er, "Bunu gerçekleştirirken de gerek kurumlarda, gerek merkezde, gerekse ilçelerde görev yapan avukatlarımızı sık sık ziyaret ederek, onların taleplerini dinleyip değerlendirerek çalışmalarımıza yön veriyoruz. İlçelerde görev yapan meslektaşlarımızın mağduriyetlerini biliyoruz ve çözümü için gerekli çabayı gösteriyoruz" diye konuştu.

İlçelerde mesleki eğitim, konferans, seminer ve atölye çalışmalarına önem verdiklerini kaydeden Er, Mersin Barosu olarak 11 Nisan'da Tarsus'ta 'İcra Hukukunda Son Değişiklikler ve Yargıtay Uygulamaları', 13 Nisan'da Anamur'da ve 14 Nisan'da Silifke'de düzenleyecekleri 'Boşanma ve Mal Rejimleri' konulu seminerlere tüm avukatları davet etti. - MERSİN

Baro Başkanı Er, Gülnar İlçe Temsilciliğini Ziyaret Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Baro Başkanı Er, Gülnar İlçe Temsilciliğini Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Korona kurallarının hiçe sayıldığı gece kulübüne polis baskını Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Derbi öncesi Beşiktaş'ta Hasic'in koronavirüs testi pozitif çıktı Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor