Son Dakika Haberleri: Bartın-Ağabeyini Yaraladı, Sonra İntihar Etti

Bartın-Ağabeyini Yaraladı, Sonra İntihar Etti

10 ay önce

Ağabeyini yaraladı, sonra intihar ettiBartın'da, tarlada tartıştığı ağabeyini tüfekle ateş ederek yaralayan Hasan O. (34), daha sonra evde başına dayadığı tüfeği ateşleyerek intihar etti.

Ağabeyini yaraladı, sonra intihar etti

Bartın'da, tarlada tartıştığı ağabeyini tüfekle ateş ederek yaralayan Hasan O. (34), daha sonra evde başına dayadığı tüfeği ateşleyerek intihar etti.

Olay, saat 12.00 sıralarında, Gözpınar köyü'nde meydana geldi. 3 ay önce cezaevinden çıkan bekar, Hasan O., ağabeyi evli ve 3 çocuk babası Turgut O.(43) ile kendilerine ait tarlada bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Hasan O. yanında bulunan av tüfeği ile ağabeyine 1 el ateş etti. Kanlar içinde kalan ağabeyini gören Hasan O., daha sonra kaçtı. Köylülerin haber vermesi üzerine gelen 112 Acil ekibi ilk müdahalede bulunduğu Turgut O.'yu Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Yaralanan Turgut O. tedavi altına alındı. Evine giden Hasan O. av tüfeğini başına dayayarak ateşledi. Hasan O.'yu arayan jandarma ekibi eve geldiğinde, cesediyle karşılaştı. İntihar eden Hasan O. cesedi otopsi için Bartın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN CANLI YAYIN YAPTI

Hasan O. tarlada tartıştığı ağabeyi tüfekle ateş ederek yaraladıktan sonra evine giderken, intihar etmeden önce sosyal medya hesabından canlı yaptı. Hasan O. yayın sırasında, Arkadaşlar bugün Gözpınar Köyü'nde iki tane cenazemiz var. Biri Turgut O., biri de Hasan O. Maddi durumumun sıkıntı olduğundan dolayı vurmak zorunda kaldım. ve şimdi kendimi infaz edeceğim. Bakın silah elimde, geride kalanlara ve annem bu dünyada gün görmedi. Öbür dünyada gün görmesin. ve dayı sana hakkımı helal ediyorum. Sende hakkını helal et, Serap babanı ben vurdum. ve şimdi kendimi vuracağım. Benim hiçbir zaman yanımda olmadılar. ve bu yılbaşını kara yılbaşı yapacağım. Hakkınızı helal edin, öbür tarafta görüşmek üzere diye konuşarak, canlı yayını tamamladı.Gözü Dönmüş Cani, Arkadaşlık Teklifin Kabul Etmeyen Genç Kızı Bıçakladı İki Çocuğunu Öldüren Babanın "Benden Değiller" İddiası Doğru Çıkmadı

Son Dakika! Al Jazeera Duyurdu: Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Nerede Öldürüldüğü Tespit Edildi