Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması - Son Dakika

Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması

07.09.2012 13:46
Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması, System.String[]

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, "Bartın, köklü tarihi, kültürel mirası, coğrafi özellikleri ve insan yapısı ile önemli bir yere sahiptir" dedi.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, "Bartın, köklü tarihi, kültürel mirası, coğrafi özellikleri ve insan yapısı ile önemli bir yere sahiptir" dedi.

Akın, Bartın'ın il oluşunun 21. yıl dönümünü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 7 Eylül 1991 tarihinde il statüsüne kavuşan kentin, geçen sürede ekonomik, sosyal, kültürel, sanatsal, eğitim ve sağlık gibi alanlarda gelişme çabası gösterdiğini ifade etti.

Cemal Akın, mesajında şunları kaydetti:

" Türkiye'nin 74. ili olan Bartın, köklü tarihi, tarihi kültürel mirası, coğrafi özellikleri ve insan yapısı ile her zaman önemli bir yere sahiptir. Bu kentte yaşayan insanlar ve yerel yöneticiler olarak bizler de bu önemin farkında olarak ilimizin gelişmesi için çaba gösterme bilincinde hareket etmekteyiz. İlimizin gelişme sürecinde katkısı olan başta sayın valilerimiz olmak üzere, bugüne kadar görev yapan bakan ve milletvekillerimize, kamu kurum yöneticilerine ve çalışanlarının yanı sıra oda ve meslek teşekkülleri ile sivil toplum kuruluşlarına, Bartın dışında yaşasa bile şehir için yüreği çarpan herkese şükranlarımı sunuyorum. İl oluşumuzun 21. yıl dönümünü kutluyorum."

Muhabir: Selim Bostancı/ Ferdi Akıllı

Yayıncı: Nurhan Çorlu - BARTIN

Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti