Bartın Belediyesinden TOKİ Yoluna Kaldırım Çalışmaları - Son Dakika

Bartın Belediyesinden TOKİ Yoluna Kaldırım Çalışmaları

06.01.2012 15:01
Bartın Belediyesinden TOKİ Yoluna Kaldırım Çalışmaları, System.String[]

Bartın Belediyesi tarafından Hürriyet Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarına ulaşım sağlayan yolda kaldırım çalışması başlatıldığı bildirildi.

Bartın Belediyesi tarafından Hürriyet Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarına ulaşım sağlayan yolda kaldırım çalışması başlatıldığı bildirildi.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaptığı yazılı açıklamada, TOKİ'ye çıkan yolun bir süre önce sıcak asfalt ile düzenlendiğini, şimdi de kaldırım yapımına başladıklarını belirtti.

Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri belediye çalışma programıyla bütünleştirip hizmetlerini sürdürdüklerini anlatan Akın, şunları kaydetti:

"TOKİ kaldırımları ile birlikte Kaynarca Caddesi üzerinde bulunan bazı sokaklarda sıkıntı doğan noktalarda da kaldırım iyileştirme çalışması yapacağız. Vatandaşlarımızın huzuru ve sağlığı için çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütüyoruz. Halkın bize verdiği destekle, çok daha güzel bir Bartın inşa edeceğiz."

- BARTIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bartın Belediyesinden TOKİ Yoluna Kaldırım Çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı 20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi 2 kez vurulan, cezaevinden firar eden "namlı dolandırıcı" yakayı ele verdi Ford ve Volkswagen tercihini Türkiye'den yana kullandı: Kocaeli'ye 800 milyon euroluk yatırım yapacaklar