Bartın'da 2. Kademe Masa Tenisi Antrenörlük Kursu Açılacak - Son Dakika

Bartın'da 2. Kademe Masa Tenisi Antrenörlük Kursu Açılacak

03.01.2012 11:07
Bartın'da 2. Kademe Masa Tenisi Antrenörlük Kursu Açılacak, System.String[]

Bartın'da, 2.kademe masa tenisi antrenörlük kursu açılacağı bildirildi.

Bartın'da, 2. kademe masa tenisi antrenörlük kursu açılacağı bildirildi.

Bartın Spor İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 14-30 Ocak tarihleri arasında yapılacak kursa katılmak isteyen 1. kademe antrenörlerin en az 2 yıl üst kademe antrenörüyle birlikte çalışmış olması gerektiği belirtildi.

Açıklamada, kursa katılmak isteyenlerden kurs katılım dilekçesi, 4 adet fotoğraf, diploma sureti, sağlık raporu, Adli Sicil Kaydı ve nüfus cüzdanı sureti istendiği kaydedildi.

- BARTIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bartın'da 2. Kademe Masa Tenisi Antrenörlük Kursu Açılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Mikel Arteta, Mesut Özil'i Premier Lig kadrosunun dışında bıraktı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı