Bartın'da bir baba, nalburdan dönüşte oğlunu çatıda bulamayınca baktığı havalandırma boşluğunda cesedini buldu - Son Dakika
3. Sayfa

Bartın'da bir baba, nalburdan dönüşte oğlunu çatıda bulamayınca baktığı havalandırma boşluğunda cesedini buldu

Bartın'da oğluyla birlikte çatıda tadilat yapan bir baba, malzeme almak için gittiği nalburdan dönüşte oğlunu çatıda bulamadı. Çevredekilerin de yardımıyla her yerde oğlunu arayan baba, binanın havalandırma boşluğunda oğlunun cansız bedeniyle karşılaştı.

03.12.2023 14:06  Güncelleme: 16:58
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bartın'da oğlu ile 5 katlı bir binanın çatısında çalışan baba, matkap ucu almak için gittiği nalburdan dönüşte oğlunu bulamadı. Çevredekilerin de yardımıyla yapılan aramada 30 yaşındaki şahsın cansız bedeni, binanın havalandırma boşluğunda bulundu.

NALBURDAN DÖNDÜĞÜNDE OĞLUNU ÇATIDA BULAMADI

Edinilen bilgiye göre, Bartın'ın Amasra ilçesinde yaşayan Ali Yeşilbal ile 30 yaşındaki oğlu Hüseyin Yeşilbal, Kum Mahallesi Özdemirhan Sokak'ta bulunan 5 katlı bir binanın çatısında tadilat yapmaya başladı. Ali Yeşilbal matkap ucu almak için nalbura giderken, çatıda bıraktığı oğlu Hüseyin çalışmaya devam etti. Aradığı matkap ucunu bularak, çalıştığı binaya çıkan baba Yeşilbal, oğlunu bulamadı. Seslendiği oğlundan cevap alamayan baba, çevre sakinlerinin de yardımıyla her yerde oğlunu aramaya başladı.

Bartın'da bir baba, nalburdan dönüşte oğlunu çatıda bulamayınca baktığı havalandırma boşluğunda cesedini buldu

HAVALANDIRMA BOŞLUĞUNDA CAN VERDİ

Binanın havalandırma boşluğunda oğlunun hareketsiz yattığını gören baba büyük acı yaşadı. Hemen sağlık ve güvenlik ekiplerine haber verilirken, olay yerine gelen sağlık ekipleri, dengesini kaybetmesi sonucu çatıdan düşen Yeşilbal'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan savcılık incelemesinin ardından Hüseyin Yeşilbal'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere devlet hastanesi morguna kaldırıldı.

Bartın\'da bir baba, nalburdan dönüşte oğlunu çatıda bulamayınca baktığı havalandırma boşluğunda cesedini buldu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Bartın'da bir baba, nalburdan dönüşte oğlunu çatıda bulamayınca baktığı havalandırma boşluğunda cesedini buldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement