Bartın'da Emıtt Fuarı Hazırlık Toplantısı - Son Dakika

Bartın'da Emıtt Fuarı Hazırlık Toplantısı

13.01.2012 12:00
Bartın'da Emıtt Fuarı Hazırlık Toplantısı, System.String[]

Bartın Valiliğince EMITT Fuarı hazırlık toplantısı düzenlendi.

Bartın Valiliğince EMITT Fuarı hazırlık toplantısı düzenlendi.

Vali Yardımcısı Erdoğan Özdemir, toplantıda yaptığı konuşmada, 9-12 Şubat tarihlerinde düzenlenecek fuarda kentin en iyi şekilde temsil ve tanıtımını amaçladıklarını söyledi.

Turizmden el sanatlarına, yöresel yemek ve lezzetlerden tarihi geçmişi olan tekne yapımı ve küre dağları milli parkına kadar birçok değerinin fuara taşınması gerektiğini anlatan Özdemir, "Fuara katılım noktasında hep birlikte hareket ederek kenti en iyi şekilde tanıtacağımıza inanıyorum. Bu tür fuarlar, özellikle Bartın gibi tarihi geçmişi ve turizm değerleri bulunan illerin tanıtımı için büyük fırsattır" dedi.

Toplantıya kaymakamlar, ilçe belediye başkanlıklarından temsilciler, belgeli otel işletmecileri, turizm ve el sanatları dernekleri yöneticileri katıldı.

- BARTIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bartın'da Emıtt Fuarı Hazırlık Toplantısı - Son Dakika


Son Dakika

Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi İzmir depremiyle ilgili provokatif paylaşım yapan 2 kişi tutuklandı Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı