Son Dakika Haberleri: Bartın'da Hastane İnşaatında Göçük! Toprak Altında Kalan Kamyon Şoförünün Cansız Bedenine Ulaşıldı

Bartın'da Hastane İnşaatında Göçük! Toprak Altında Kalan Kamyon Şoförünün Cansız Bedenine Ulaşıldı

3 ay önce

Bartın'da 400 yataklı devlet hastanesinin inşaatı sırasında meydana gelen toprak kayması sonucu göçük altına kalan kamyon şoförünün cansız bedenine ulaşıldı.

Bartın'da Şiremirçavuş Mahallesi'ndeki devlet hastanesinin inşaatında hafriyat çalışmaları sırasında göçük meydana geldi. Kepçe operatörü Erkan Cumhur (38) ile kamyon şoförü Hayati Erdoğan (40) toprak altında kaldı. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede kamyon şoförü Erdoğan'ın hayatını kaybettiği belirlendi.

KAMYON ŞOFÖRÜ VE KEPÇE OPERATÖRÜ TOPRAK ALTINDAN ÇIKARILDI

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Müdürlüğü (AFAD) ekipleri sevk edildi. Ekiplerin iş makineleri yardımıyla yürüttüğü çalışma sonucu kamyon şoförü Erdoğan ve kepçe operatörü Cumhur kurtarıldı.

KAMYON ŞOFÖRÜNÜN HAYATINI KAYBETTİ BELİRLENDİ

Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede kamyon şoförünün hayatını kaybettiği belirlendi. Kepçe operatörü ise hastaneye kaldırıldı. Erdoğan'ın yaşamını yitirdiğini öğrenen çalışma arkadaşları gözyaşlarını tutamadı.

Kamyonun tamamının, kepçenin ise bir bölümünün toprak altında kaldığı görüldü.
O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor "Korkuyorum" Diyen Fatih Portakal Hakkında Bir Suç Duyurusu Daha!

Bakan Albayrak'tan Altını Olanlara Müjde! Pazartesi Günü Başlıyor