Bartın'da Lise Öğrencilerinden Mavi Kapak Toplama Kampanyasına Destek - Son Dakika

Bartın'da Lise Öğrencilerinden Mavi Kapak Toplama Kampanyasına Destek

17.02.2012 14:49
Bartın'da Lise Öğrencilerinden Mavi Kapak Toplama Kampanyasına Destek, System.String[]

"Altın Eller" mavi kapak toplama kampanyasına Bartın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi'nin de destek verdiği bildirildi.

Bartın İl Emniyet Müdürlüğünce başlatılan

"Altın Eller" mavi kapak toplama kampanyasına Bartın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi'nin de destek verdiği bildirildi.

Bartın Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, öğrencilerin kampanya kapsamında topladıkları 6 bin adet kapağın, müdürlüğe teslim edildiği belirtildi.

Açıklamada, Bartın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü İlkay Başoğlu'nun, 1383 öğrencisiyle projeye destek vermeye devam edeceğini söylediği kaydedildi.

- BARTIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bartın'da Lise Öğrencilerinden Mavi Kapak Toplama Kampanyasına Destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Maltepe'de film senaryolarını aratmayan karantinadan kaçış planı! Kendilerini hakim ve savcı olarak tanıtmışlar Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı Melek Aslan cinayetinde korkunç detay: Ablasının çıplak fotoğrafını atıp ''Ablanın geceliği ne kadar'' diye sormuş