Son Dakika Haberleri: Bartın'da Yaşam Merkezi Çalışmaları

Bartın'da Yaşam Merkezi Çalışmaları

7 ay önce

Bartın Belediyesince Cumhuriyet Mahallesi'ne yapılan yaşam merkezinin prefabrik bina kurulumuna başlandığı bildirildi.

Bartın'da Yaşam Merkezi Çalışmaları, System.String[]
Bartın Belediyesince Cumhuriyet Mahallesi'ne yapılan yaşam merkezinin prefabrik bina kurulumuna başlandığı bildirildi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, gazetecilere yaptığı açıklamada, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Cumhuriyet Mahallesi Kavallar Caddesi'nde yaşam merkezi yaptıklarını söyledi.

Çalışma kapsamında alt yapı çalışmalarının ardından prefabrik bina kurulumunun yapıldığını ifade eden Akın, şunları kaydetti:

"156 metrekarelik prefabrik binamızın içinde 3 oda, 1 mutfak ve 1 engelli vatandaşlarımızın da kullanımına uygun tuvalet olacak. Bu prefabrik binada vatandaşlarımız kurslar, çeşitli etkinlikler ve toplantılar gerçekleştirebilecekler. Yine Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz alanda oturma alanları ve çocuk oyun alanı ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Tüm çalışmalar tamamlandığında bu bölgemize de sosyal ve kültürel anlamda birçok ihtiyaca karşılık gelerek büyük küçük herkese hitap eden bir yaşam merkezi kazandırmış olacağız."Sinem Gedik ve İntizar'ın Yeni Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı Sinem Gedik ile Yaşadığı İlişkiyle Gündeme Oturan İntizar: Küçükken Sarışındım, Akrep Sokunca Rengim Değişti

Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin